Denizli iki para aktarımı istedi

Fotomaç’ta düz düzlük habere göre Galatasaray’a mankafa dönen beceri direktör Mustafa Denizli’nin muvaffakiyet üzere devir beyninde 3-4 para aktarımı istediği bildirildi.

Deneyimli çalıştırıcının, öncelikle Beşiktaş’ı böke yaptığı dönemde mutedil sahada kilit cafcaf oynayan Fabian Ernst tıpkı aynı ön libero ve santrfor üstünde durduğu belirtiliyor. Hile araştırmalara önceden, Gökhan İnler ve Leandro Damiao isimlerinin dolay plana çıktığı sızan haberler arasında.

YENİ ERNST OLACAK

Napoli’den zaman başında 7 milyon euro’ya Leicester’e giden Gökhan İnler, İngiliz ekibinde forma giymekte zorlanıyor. 6 maçta talih bulabilen Türk kökenli yıldızın menajeri Dino Lamberti ile görüşerek kalkmak istediğini ilettiği ve Lamberti’nin dahi Galatasaray’la temas kurduğu ati sürüldü.

TAFFAREL’İN KANKASI

Ileri Uç amacıyla önceki aday ise çarkıt amor Brezilyalı Leandro Damiao oldu. Cruzeiro’birlikte kiralık adına hat giyen sambacının daha çok Avrupa’ya akmak istediği belirtiliyor. Claudio Taffarel’in andıran arkadaşı olan 26 yaşındaki golcü oyuncunun, Galatasaray’ın teklifine müspet bakacağı anlatım edildi. Bo nservisi Santos’ta olan Damiao, şu ana kadar 17 el Brezilya Milli Takımı’nda fariza alıp, 3 gol kaydetti.

RAKET ÜZERE SOL KADEM

Sezon başında Galatasaray ve Beşiktaş’ın gündemine gelen Gökhan İnler, iki kulüple bile anlaşamayınca Ada’nın yolunu tutmuştu. Faal bire bir sol ayağa ehil olan nasip, ırak mesafeden attığı sert şutlarıyla adlı. İnler, İsviçre Milli Takımı’nın bile (83 karşılaşma/6 gol) değişmez isimleri beyninde.

HAVADAN VE YERDEN ETKILI

Damiao, eş ayında kiralık geldiği Cruzeiro formasıyla bu sezon Serie A’bile 4, Brezilya Kupası’nda 1, Mineiro 1’bile 9, Libertadores Kupası’nda 4 almak amacıyla 47 maçta toplanmış 18 gol attı. 1.87 boyundaki ileri uç hem saksı hem bile ayakla yaptığı gol vuruşlarında erdemli isabet yüzdesi ile tanınıyor.

Bir Cevap Yazın