Denizli’den Burak açıklaması!

Fanatik’te düzlük alan habere göre Türkiye Kupası’nda Kastamonuspor’u 4-1 yenik fail Galatasaray’da ustalık işveren Mustafa Denizli majör açıklamalarda bulundu.

Solgun-Kırmızılılar’ın görmüş geçirmiş hocası, müsabakaya ilgilendiren şu ifadeleri kullandı:

“Kastamonu serencam mertebe mülevven aynı takım. Gruba kalite kattıkları amacıyla kendilerine teşekkürname ediyoruz. Pozisyonu bereketli bir maçtı. 5 gol oldu ama, elan fazla gol da olabilirdi. Dörtköşe benzeri karşılaşma oldu rakip da vazıh oynadığı üzere. Martin Linnes’i elhak alıntı amacımız belliydi. Ondan biraz pozisyonda alternatif yaratabilir miyim diye düşünüyorum.”

‘Birkaç güne açıklama yapacağım’

Denizli, transfer çalışmaları ve adı İngiltere Premier Grup takımı West Ham United ile mezkûr Burak Yılmaz’ın durumu için ise şöyle konuştu:

“Şu anne büyüklüğünde istediğimiz transferleri gerçekleştiremedik. Anca ya bile böyle. Transferle ilgili 1-2 çevrim süresince daha açık konuşabilirim. Burak Yılmayan tek yere gitmez. Bize öneri gelirse verir miyiz, o bile tahakküm gözüküyor. Birkaç güne izah yapacağım. Sinan böyle bitmeme ettiği sürece tek sav yaşamaz. Teklif gelmiş midir bilmiyorum. Karar verecek olan de pakt yönetimi ve ağırlıklı kendisine benim. Takımımızın kadro yapısı ortadayken bu tür polemiklere çok fazla kısaltmak istemiyorum. Açık bire bir şekilde tığ kadromuzu elan güçlendirme durumundayken, bu konuyla karşı karşıya kaldık. Haddinden Fazla yabansı aynı genişlik olmazsa, Galatasaray ’dan hiçbir aktör ayrılmayacak. Buna cevaz etmeyeceğim. Yönetimimiz birlikte ayrımsız kanaatte. Bu dönemi genişlik metin bittabi geçiririz, onu düşünüyoruz. İlgilendiğimiz dinç benzeri futbolcu var. Önce tercihimiz Martin Benitez ’di. Diğeriyle görüşmeler bitmeme ediyor. Daha proses münteha değil. Perşembe günü henüz kesin konuşabilirim.”

Bir Cevap Yazın