Denizli’den Burak Yılmayan kararı!

Hürriyet’te düzlük düzlük habere göre başkan Dursun Özbek ile mülaki görmüş geçirmiş maharet adamın, “Burak ’ın satılmasını istemiyorum” dediği öğrenildi. Denizli, akıbet günlerde medyaya üstelik yansıyan Burak ’la ilişik haberlerin oyuncusuna ve takıma zarar verdiğini belirtip “Burak bizim bildirme heybetli futbolcularımızın başında geliyor. Bu tartışmalar ve istihbarat, evvel Burak ’ı sonra birlikte bizi zıt etkiler. Ego Burak Yılmaz ’ın satılmasını katiyen istemiyorum” diyerek konuştu.

‘KAFANA MUVAKKAT BURAK ’

Sakatlığının üstüne mir spekülasyonlarının da çıkması Kral ’ın keyfini iyice kaçırdı. Burak ’la mülaki Denizli ’nin, “Bunlara kafanı muvakkat. Sana haddinden fazla ihtiyacımız var. Tıpkı an önce iyileş” şeklinde öğrencisine maneviyat verdiği bildirildi.

DAMIAO’YU İSTEMEMİŞ

Zerrin-Kırmızılı yönetimin golcü aktör transferini askıya kabul etme kararının altında Burak Yılmaz konusunda yaşanan bu gelişmelerin yanında Mustafa Denizli ’nin namına önerilen isimleri istememesinin de vadi aldığı ortaya çıktı.

Denizli ’nin, ismi sıkça gündeme mevrut ve bonservisi elinde olmasına rağmen almanak ücret üzere 3.5 milyon Euro civarında ayrımsız ölçü isteyen Brezilyalı golcü Leandro Damiao ’yu istemediği öğrenildi.

Yönetime menajerler eliyle önerilen Vagner Love ’a dahi alın çıkan Denizli ’nin bu tutumu üzerine Solgun-Kırmızılılar, “Eldeki sunma uygun alternatifler bunlardı. Temas kurduğumuz değişik oyuncuların birlikte bonservisleri çok faziletkâr. Bu nedenle golcü aktarma etmeyelim” şeklinde değişmeyen aldıkları bildirildi.

Bir Cevap Yazın