Denizli’nin gözdesi: Caceres

Hürriyet’ten Yüksek Naci Küçük’ün haberine bakarak Kasımpaşalı Ryan Donk transferini bağlamak için periyot sayan Galatasaray ’ın sıhhatli sert üzere hedefindeki âdem evladı Fernando Muslera ’nın vatandaşı imdi.

Çevrim arasında esen sağlam ve ön libero özellikle atılmak amacıyla hep 4 tahkim murat fail maharet direktör Mustafa Denizli ’nin, G.Saray ’a önerilen Martin Caceres ’mağara ismini onayladığı öğrenildi. Juventus ’ta gözden düşen ve 29 Ilkgüz 2015 tarihinde geçirdiği gidiş geliş kazası sonrasında kadro dışı bırakılan Martin Caceres üzere G.Saray, 10 çevrim önceki harekete geçti.

İTALYANLAR 3.5 MİLYON EURO İSTEDİ!

Denizli, esen bek ile birlikte stoper ve sol bekte birlikte görev yapan Caceres ’mağara anif, agresif, hava toplarında aktif ve defansif yönü işlek olması zımnında izin verince G.Saray yönetimi, Juventus ’un kapısını çaldı. Fakat teknik yönetmen Allegri ’nin kadroda düşünmediği Caceres için İtalyanların istediği ölçü el yaktı. Mayıs ayında sözleşmesi bitecek Uruguaylı topçu için Juve 3.5 milyon Euro bonservis bedeli rica etti.

Rakamı fazla bulan G.Saray pazarlığı sürdürürken, tıpkı zamanda Muslera ’nın da menajeri olan Caceres ’mağara menajeri Fonseca ’yı devreye soktu.

MARTIN CACERES KİMDİR?

MİLLİ SAYISI: Uruguay Milli Takımı ’nın 69 nöbet formasını giydi
KULÜPLERİ: Defensor, Villarreal, R.Huelva, Barcelona, Sevilla, Juventus.
KAZANDIĞI KUPALAR: 1 Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu, 4 İtalya şampiyonluğu, 3 İtalya Süper Kupası, 1 İspanya La Liga şampiyonluğu, 1 İspanya Süper Kupa şampiyonluğu.

Bir Cevap Yazın