Deste Akalın küpelerini hayranına bergüzar etti

İHA’birlikte kayran düz habere göre Grand Musannif Hotel’üstelik hayranlarıyla buluşan Akalın, etken şarkılarıyla üniversitelileri kendiliğinden geçirdi. Evire Çevire sanatçının, dansçılarıyla beraber yaptığı raks şovları da büyük alkış aldı.

DOĞUM HASET OLAN HAYRANINA KÜPELERİNİ HEDIYE ETTİ

Pop müziğin kudretli isimlerinden Sargı Akalın, şita turizminin ayn bebeği Uludağ’birlikte hayranlarıyla bir araya geldi. Akşam yarısından bilahare sahneye çıkan Akalın, tahminî 3 saatlik performansıyla üniversitelileri kendine gine hayran bıraktı.

‘Evli, bahtiyar, çocuklu’ parçasından sonra vuzuh veren Akalın, hayranlarına ‘Bugün tevellüt haset olan var mı?’ sorusunu sordu. Dinç tıpkısı kadının doğum gününün bugün olduğunu söylemesiyle Demet Akalın, kulağındaki küpeleri çıkartıp, hayranına bergüzar etti. Akalın, güre kadının mevlit gününü kutladıktan sonradan birbirinden enerjik şarkılarına devam etti.

“ULUDAĞ BENSİZ GAYRIMÜMKÜN”

Winterfest 2016 çerçevesinde sahne alan Akalın, eşi Okan Kurt ile sabahleyin saatlerinde Uludağ’a gelerek bellek keyfini çıkarttı. Konserinden önceki, 1 metreyi aşan bellek üzerinde yürümenin tadını çıkartan Akalın ve Aldanmaz, gazetecilere kurum vermeyi de boşlama etmedi.

Akalın, gazetecilerin “Uludağ’ı seviyor musunuz?” sorusuna, “10 yıldır seçkin sene Uludağ’a geliyorum. Hamile olduğum için vakit kaybetmeden 1 sene gelemedim. Bunun dışında temas yıl en az 2-3 başarım sergiledim. Uludağ bensiz imkânsiz, Bu sene 2 kıta konserimiz olacak. Uludağ sahneleri benim amacıyla çok sevinçli geçiyor. Konserde herkesle selfie yapacağım. Selfie yapmayan parasını kalın kafalı alabilir” diye niteleyerek karşılık verdi.

Bir Cevap Yazın