Develik Samyeli hakkındaki iftiraya karşılık verdi!..

Spiker Develik Samyeli, mazi toplumsal medyanın sunu haddinden fazla konuşulan isimlerinden biri oldu. Develik Samyeli, hakkındaki dedikodulara önce Twitter ’dahi, henüz sonradan ekranlarda cevap verdi.

Cemaziyelevvel öğle saatlerinden itibaren, sosyal medyada spiker Develik Samyeli ile iddialar dolaşmaya başladı. Kolpo orostopolluk yayılan dedikodular üzerine Samyeli, saat 21.00 ’dahi tıpkısı saf tweet atarak ‘iddiaların temelsiz olduğunu ’ ve ‘bu iddiayı yayanlar üzerine türel muamele başlattığını’ duyurdu. Nişanlısı Emre Alkin üstelik bu tweet ’leri RT ’ledi, yani takipçileriyle paylaştı.

MESUT KAŞ SORDU, O ANLATTI

Gecenin ilerleyici saatlerinde Defne Samyeli CNN Türk’te Burada Konu Haddinden Fazla programına katıldı ve bu iddialara yanıt verdi.

TÜİK İLE DAVALIK OLMUŞTU

Develik Samyeli geçtiğimiz aylarda Türkiye Istatistik Kurumu (TÜİK) ile davalık olduğunda gündeme gelmişti. TÜİK anketine müzaheret edemeyeceğini söylediği üzere 923 lira para cezası kesilen ünlü spiker, “Evimize mevrut misafire hangi ağırlama ettik, bize maliyeti hangi, nereden hangi aldım hangi büyüklüğünde aldım tarzı bir nice istifham vardı. Genel tuvalete giderken hangi kadar dünyalık harcadığımız de soruluyordu” demişti.

DİNLENEN ESAME ARASINDAYDI

Samyeli ’nin ismi, Esenleme Terör Örgütü soruşturması kapsamında dinlendiği kanıt edilen binlerce şahsiyet listede üstelik geçmişti.

DEFNE SAMYELİ KİMDİR?

Türkiye Defne Samyeli ’ni, 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olduğunda tanıdı. Hat D ve Show TV ’bile uzun yıllar bilim spikerliği eden, atv ve a Vukuf ’e programlar hazırlayan Samyeli (42), mimar Ermiş Talu ile hadiseli bire bir şekilde boşanmıştı. Son yerine Milliyet ’te aynı müddet Muamele röportajları fail Samyeli, Emre Alkin ile nişanlanmıştı.

Defne Samyeli ve Emre Alkin yaz aylarında evlilik planları yapıyor.

HÜRRİYET

Defne Samyeli’nin Sevinçli Yar’ın programındaki açıklamalarını haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın