Dillerden düşmeyen dans sahnesi!

MEDCEZİR’DEN REKOR! 2 DÖNÜŞ SÜRESINCE ZİRVEDEN İNMEDİ!

Milyonlarca seyirci, Gelgit’in bakir fasıl etiketi #hayatsevince ’yi tahminî 2 aktarilma boyunca (40 saat) zirvede tuttu.

Geçtiğimiz Cuma Namazı akşamı 50. Bölümüyle ekranlara mevrut Gelgit, sosyal medyada ahit birincisi oldu. Haftalardır Mira ve Zeki ’ın kavuşmasını muntazır izleyiciler; ikiliyi baştan birarada görünce sosyal medyayı mesaja boğdu. #hayatsevince etiketiyle paylaşım fail ve dakikada 288 paylaşımda kâin izleyiciler, etiketi 2394 zaman (kestirmece 40 saat) süresince boyunca TT listesinde tuttu.

SEVENLERİNDEN 50. BÖLÜM HEDİYESİ!!!

Somera’nın içtimai medya ratinglerine göre; Gelgit dizisi Mira ile Kumarhane ’ın sarılmaları ve ateşin sahneleri ile geceye damgasını vurdu ve 28,14 sosyal rating ile birinci sıraya yerleşti. Zeki’ın romantikliği 36,21 SomeraRating ile Medcezir’i zirveye taşırken, Zeki ile Mira’nın beklenen dansı haddinden fazla beğenildi.

Yayınlandığı önceki günden itibaren hem toplumsal medyaya hem bile reytinglere damga vuran dizinin beherglas karakteri görüngü haline geldi. Gelgit, hayatın içinden hikayesi, kostümleri, müzikleri, liyakatli aktör kadrosu ve prodüksiyonuyla izleyenlerin gönlüne padişahlık kurdu. Geçmiş sezonundan itibaren üniversiteler ve kurumlar eliyle sayısız ödüle layık görülen dizi, Cuma akşamları milyonları görüntülük başına topluyor.

İşte Zeki ve Mira ’nın çokça konuşulan raks sahnesi…

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın