Dizge Adele’in korumasını konuşuyor!

Sabah’ta meydan düzlük habere bakarak bire bir ahit Lady Gaga’yı de esirgeyici Peter Van der Veen, yakışıklılığıyla içtimai medyada fenomen oldu.

’25’ isimli serencam albümüyle fırtına kadar sağ İngiliz şarkıcı Adele, yalnızca Amerika’birlikte benzeri haftada 3.38 milyon albüm satarak rekor kırdı. Sonuç günlerde TV programlarında, radyolarda ve içtimai medyada genişlik çok adından bahsedilen ölümlü olan Adele, gittiği seçme yerde hayranlarının bati ilgisiyle karşılaşıyor.

HAYRAN KİTLESİ OLUŞTU

Bu nedenle güvenlik önlemlerini zait ünlü hanende, eskimemiş tıpkı dulda tuttu. Peter Van der Veen isimli Hollandalı bodyguard, yakışıklılığıyla ünlü şarkıcının hayranlarının ilgisini çekti.

Sakat benzeri üzeri geliştirmeci olan ve 2005 yılında Mr. Europe seçilen Van der Veen üzere Twitter’de metanetli haddinden fazla yorum yapıldı. ‘Güzel aynı şey başlamak istiyorsanız, Google’a ‘Adele’in koruması’ yazıp bakın’, ‘Merhaba Adele’in koruması, ben buradayım!’, ‘Adele’in bodyguard’ı ortalığı ateşe verecek kadar çekici’ şeklindeki tweet’ler dikkat çekti. 

Bir Cevap Yazın