Dizilerde o uygulama kaldırılabilir!

Haliç ülkeleri özellikle başlamak amacıyla dünyanı dört bir yanına ihraç edilen Türk dizilerindeki bellik mozaiklemesinin kaldırılmasına yeşil kandil geldi. İhracatı artırmak amacıyla Türkiye’nin gani pazarlanması, imajının artırılması bunun amacıyla de ihraç edilen Türk dizilerinin oylumlu olduğuna bel fail Tutum Bakanı Zeybekci, ‘Bizde sonuç dönemde yaptığımız şey sonuç etap yanlış oldu. Sigaraya, alkole mozaiklemeye evet diyorum. Onun dışında bırak insan ürün yerleştirsin. Aha bizim 500 milyar dolar böyle olacak’ dedi.

Bakan Zeybekci, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’bile gazetecilerle yaptığı sohbet toplantısında, dizilerdeki reklam konusuna de değindi.

“Markaları dizilerle götüreceğim”

Istihlak alışkanlıklarının belirlenmesinde, dizilerin önemine dikkati çekici Vekil Zeybekci, ‘Bir film boyunca o ülkenin bayrağına 4-5 nöbet selam verdirirler, 2-3 kat dini motifli fon koyarlar. Bahtiyar bire bir sülale katiyetle alışverişe gider. O marketin adını dahi ürünleri dahi gizlemezler. Bizim akıbet dönemlerde yaptığımız özdek, sonuç adım kusurlu oldu. Mozaikliyoruz evet mesela isimleri, markalı şeyleri… Deminden o kusurlu. Sigaraya, alkole mozaiklemeye tamam diyorum. Orada bırak koca nişane yerleştirsin, kullansın. Bunu yapsın. Zira ego erte o dizilerle gittiğim antlaşma Türk markalarını koyacağım dolduracağım oraları. Işte 2023 yılı üzere öngördüğümüz 500 bilyon dolar hakeza olacak’ dedi.

VATAN

Bir Cevap Yazın