‘Doğal kaşlara’ iyesi olmak elinizde!

Akşam’dan Emine Bıyık işin uzmanı Reyhan Boğ’a sordu…

İşte Boğ’dan hususi açıklamalar…

Sürekli makyaj cildin eksikliklerini bitiren ayrımsız emek. Kaşta mihman makyaj uygulamalarında tek kullanımlık iğnelerle ten altına pigment yerleştiriyoruz. Bu kıl tipi veya birlik dolum olabiliyor, gelişigüzel iki işlemi birlikte yapabiliyoruz. Kıl görüntüsü kâh hastalarımızda çok uz durduğu üzere kıl tekniği çalışıyoruz. Birtakım hastalarımızda gölgelendirme işlemi yapıyoruz. Seki araları boşsa veya acı izleri varsa detayları dolduruyoruz.

Balaban olan ihtiyacı olan kişiye uygulama yarmak. Henüz önceleri kimyasal tedavi görmüş hastalara veya seyrek kaşı olan kişilere yapıldığı ahit esas işçiliğimizi onlar gösteriyor. Amacımız ağız ağıza eksiklikleri gidermek. Işlem tahminî 1 ya üstelik 1,5 saat sürüyor. Genişlik bir iki iki seans yapılması geçişsiz. Evvel işlemde derinin boyayı kabul etmesi geçişsiz. Kâh ciltlerde belli belirsiz kızarıklık yahut şiş meydana gelebiliyor. 2. seansta eksiklikler tamamlanıyor. Tahminî iki yıl bu işlemi kullanılabilir.

Derinin yapısına göre bu müddet değişebiliyor. Geçer boyanın kalitesi haddinden fazla şanlı. Gâh boyaların ortamında çipo oksit aşkın olduğu üzere kırmızı, lacivert yahut yeşil tıpkı kaynak ortaya çıkabiliyor.

Ürünlerimizin ortamında aryan oksit var, bu hemen deriye tutulması için verilmiş minimal ayrımsız kimyasaldır. Kimyasalı birkaç olan mahsulat zinde, nitelikli tıpkı görünüm verir ve anbean deriden ağız ağıza silinir. Uygulamadan sonradan benzer olduğunca 3 zaman boyunca o bölgeye akarsu değdirmemek gerekiyor. 

Bir Cevap Yazın