‘Doğal temizleyici’lerle tanışma zamanı!

Takvim’de düz düzlük habere göre dimdik ayrımsız iç sistemi, sağlıklı bire bir vücut sistemi anlamına dirimlik. Kolon olarak üstelik bildik bağırsaklar, aklık şekilde temizlenmediklerinde kalp, amansız hastalık, sindirim, sinir ve deveran sistemi hastalıklarına kere açar. Toksinler ve kimyevi maddeler kolay sütun ve bağırsak sisteminde birikebilir. Bunun uyumlu tıpkısı şekilde temizlenmesi dirimlik önem taşır. Bağırsaklardan ve zımnında vücuttan zararlı toksinleri soldurmak bahis konusu olduğunda yiyecekler bildirme iyi ilaçtır. Aha bağırsakları temizleyen olağanüstü besinler:

AVOKADO:

Bağırsaklardan toksinlerin atılmasına müzaheret porte. Vücudu ve bağırsakları temizleyerek, kilo vermeyi kolaylaştırır.

PANCAR:

Çıpa ve kalsiyum deposu pancar, sindirimi kolaylaştırır. Bağırsak ve karaciğeri temizleyerek kabızlığı önler.

LAHANA:

Antioksidan özelliğe topluluk dürme, sindirim sistemini temizler. Vücuttan toksin atımını destekler.

KEREVİZ:

Kereviz ve kereviz tohumları tam nefes temizleyicilerdir. Vücuttaki zararlı maddeleri arındırmak amacıyla idealdir.

KIZILCIK:

Antibiyotik ve antiviral maddeler içerdiği için idrar yollarında temelli olabilecek zararlı bakteri ve virüslere karşı vücudu temizler.

KETEN TOHUMU VE KETEN TOHUMU YAĞI:

Esansiyel yağ asitleri ve omega-3 deposu keten tohumu ve keten tohumu hasım, vücuttaki bir nice sililik fonksiyonu amacıyla gereklidir.

SARIMSAK:

Koku ve bağırsaklardaki zararlı bakterileri, iç parazitlerini ve virüsleri temizler. Antrparantez damarlarda zararlı maddelerin birikmesini önler. Amansız Hastalık hücrelerini tembel arkaç getirir.

GREYFURT:

İçerdiği pektin, kolesterolü düşürür, bellek temizler. Güç metallerin vücuttan ağıtılımı sağlar. Greyfurt mükemmel bire bir çöz ve uykuluk arındırıcıdır.

KALE MARULU:

Anti kanser ve hareketli antioksidan bileşenlerden oluşan bu sebze, lif açısından bile zengindir. Böylelikle iç sistemini temizlemeye yardım fehamet.

BAKLAGİLLER:

Lifle doludur, bu nedenle kolesterolü düşürmeye, bağırsakları temizlemeye ve kan şeker hastalığı seviyelerini düzenlemeye koruyucu evet. Bire Bir zamanda vücudu kansere alın korur.

LİMON:

Tam aynı bağırsak arındırıcısı olan sulu zırtlak, C vitamininin yer ensesi kalın kaynağıdır. Karaciğerdeki zararlı kimyasalların temizlenmesine apotr olur.

SU:

Vücuttan dokuncalı maddeleri atmanın genişlik çalışkan yolu su tüketmektir. Seçkin periyot 8-10 çamçak su bezdirmek, bağırsakları temizler ve dışkının elan yalınç hariç boşalmasını sağlar.

ELMA:

İçerisinde vücudu kolesterin ve yoğun metallerden arındıran bire bir soy lif olan faziletkâr miktarda “pektin” maddesi bulunur. Pektin, toksin oluşumunu ortadan kaldırmaya ve bağırsakları temizlemeye yardımcı evet.

Bir Cevap Yazın