Doğuş’tan yadırgatıcı bir resimlik

1997 yılından bu yana çıkardığı sayımsız hit şarkılarla adından kortej ettiren sanatçının 18. stüdyo albümü  ‘Aklında Bulunsun ’ sözü müziği namına ait 9 haz ve 2 versiyondan oluşmakta.

Albümde kim şarkılar büyüklüğünde artist resimlik icin hazırlamış oldukları eskimemiş imge çalışması ile de çok konuşulacak. Resimlik şarkılarından Mutluluklar Dilerim’in düzenlemesi adlı düzenleyici Fazilet Kınay ’a, albüme adını veren Aklında Bulunsun ve Hain’in düzenlemeleri Suat Aydoğan’a, Araf, Beyazı Kırmızıya, Hoşgeldin Ömrüme, Annem ve Ha Zaman Ha Yarına girmek amacıyla beş şarkının düzenlemeleri evvel 6 albümünde Doğuş ile birçok liste başı şarkıda imzası kâin Uğraş Eroğlu”na, Kızıyorum’un düzenlemesi ise  Edvar Ünsalan’a ilgili.

Aklında Bulunsun remix versiyonu Tarık Lüzum ve albümün yeryüzü iddialilarından olan Beyazı Kırmızıya  şarkıya da başarıllı Dj Erkek Okumuş ayrımsız remix versiyonunu çalıştı.

Adlı sanatçı ‘Haddinden Fazla sağlam tıpkısı resimlik ile ansız döndük, bu resimlik saz kariyerimin bildirme iyisi diyebilirim. Bildirme bir iki resimlik büyüklüğünde iddialı, iri titizlikle yekpare kol, eli nimetli sürprizli, curcunalı getirecek ayrımsız klip hazırlığındayız, önümüzde ki günlerde çok ilgi gururlu klibimiz yayında olacak. ’ dedi.

Bir Cevap Yazın