‘Dört Bire Bir Taraf’ta sesler yükseldi!..

CNN Türk’teki “Dört Bir Yan” programı mini bir Hükümet – Ehil savaşına hayalet oldu. Abdülkadir Servi, Baylan Ilıcak’ın 17 Mesafe operasyonu ve savcılarla ilgili sözlerindeki hataları düzeltmeye yeltenince kriz patladı.

Nazlı Ilıcak, Servi’nin programlarında misafir olmasına aldırış etmeden hareketli yayında kaba çıkışlarda bulundu. Konuşması sırasında Selvi’nin araya girip soru sormasına sinirlenen Baylan Ilıcak, “Ayol sussanıza biraz” diyerek çıkıştı.

İŞTE CANLI YAYINDAKİ O UĞRAŞ DİYALOĞU;

Nazlı Ilıcak: Şimdi bakın, bir dirhem sabredebilirseniz, değil mi, ego size karışmadım, ben şurası söylüyorum, siz itfaiye aracı operasyonu amacıyla deminden ben, 17 Antrakt gene söylüyorum, çünkü seyirciler bunu anlamayacak, benzeri, 17 Aralık operasyonu ile UYAP’a girilmedi iddiasına değer, sayıları verilerek UYAP’a girildiğini söylüyorum, isimle kamufle benzer.

Abdülkadir Selvi: Amma anket dosyası almak için girildi diyorum.

Nazlı Ilıcak: Cenabıhak Tanrı, aman efendim siz henüz konuşun isterseniz, ayol sussanıza biraz.

Abdülkadir Servi: Ama sormaca dosyası kabul etmek üzere girildiğini söylüyorum.

Nazlı Ilıcak: Evet lütfen, amma lütfen, lütfen talep ediyorum. E anlaşılmıyor, ego zat düşüncemi söylüyorum, siz bişeyleri almak amacıyla çabalıyor olabilir ve beni konuşturmamaya çalışabilirsiniz.

Abdülkadir Selvi: Hiç öyle sıkıntım olanaksız.

Baylan Ilıcak: E tamam, sıkıntınız yoksa, o ahit az buçuk sükut etmesini öğrenin canım.

Abdülkadir Selvi: Ama çarpıtmayın.

Nazlı Ilıcak: Bak siz sükut etmesini öğrenin, bitmiş mı canım. Siz sükut etmesini öğrenin burada demin kavga çıkartmaya çalışmayın.

Abdülkadir Servi: Siz da hürmetli olmayı öğrenin. Siz üstelik saygılı olmayı öğrenin.

Baylan Ilıcak: Burada, burada ego konuşuyorum. Sizin bana hürmetkâr olmanız lazım.

INTERNET HABER

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın