‘Dr.Stress’ sağlam geçenlerde sacitaslan.com’da!

Dr. Stress, 1993 ile 2002 yılları ortada espaslı namına ATV, Film Yıldızı TV, Sınır 6 ’birlikte 1200 kez yayınlanmıştır.

Önceleri günlük ve 30 dakikalık ayrımsız talk show kendisine başlayan program, daha sonra haftalık teferruatlı benzeri tartışmaya dönüşmüş ve Türkiye ’nin bildirme makro konularını masaya yatırmıştır.

Cinsellikten magazine, sanattan siyasete, toplumsal yaşamdan günce sorunlara kadar her konuyu özgürcesine tartışan programın sunucusu ve mazruf sahibi Nedim Saban, yeryüzü özgün yaklaşımlarıyla, Türkiye ’nin gündemini belirlemiş, değiştirmiş, öz gündemini yaratmayı başarmıştır.

Birbirinden renkli konuklara sorduğu güdümsüz sorularla gecelerin tartışma rengini belirleyen Nedim Saban ile geçmişseverlik, Türkiye ’dahi tartışma programlarının güdükleştiği, tarafsızlığını yitirdiği, konuğa endekslendiği tıpkısı dönemde özlem kaldığımız tartışmaları gine hatırlatacak.

Bir anlamda talk show ekolü olan Dr. Stress ’in sunu sevilen bölümlerini gine yayınlayarak, hemen nostalji yapmıyoruz, bugünün özlenen tartışmalarının elbet olması gerektiğine birlikte mum tutabileceğimizi umuyoruz… 

HADDINDEN FAZLA YAKINDA sacitaslan.com ’de!…

Bir Cevap Yazın