’’DR.STRESS’’ SHOW TÜRK’DE

Türkiye ’bile halkın konuştuğu önceki etkileşimli televizyon programı “Dr.Stress”, bu kat gurbetçi vatandaşlarımızın dertlerini dinleyecek.  

Nedim Saban ’ın 1992 yılında ilk Energy FM ’birlikte benzeri radyo programı olarak başlattığı peşi sıra sırasıyla ATV, Star, Sınır 6 ve TV 8 ’e taşıdığı ve 1200 sefer naklen yayın kendisine sunulan “halkın programı” Dr.Stress ’te içtimai sorunlardan cinselliğe, sanattan siyasete kadar temas bahis özgürce tartışılmıştı. Türkiye ’üstelik bire bir ilki başlatan izlence, değindiği gelişigüzel  konuyla gündem yaratmayı başarmıştı.

Nedim Saban ’ın türlü aralıklarla 12 sene süresince sürdürdüğü Dr.Stress, 20 Mabeyin 2009  tarihinden itibaren, Acıbadem Sağlık Grubu ’nun sponsorluğunda,her Pazar 23.00 ’üstelik  Show Türk kanalında, gurbetçi vatandaşlarımızın dertlerini dinleyecek. Programın önce bölümleri tamamen afiyet konularında yoğunlaşacak.

Savaş Yengiloğlu ’nun yapımcılığını   koordinatörlüğünü, Palin Erkan ’ın koordinatörlüğünü üstlendiği programın bu akşamki konusu “Kansere Cebin Bekâr Değilsiniz.”

Programa, ablası kanserle boğuşan ve bu konuda ablasına nazik destek olan Hakan Aysev mihman olacak.

Antrparantez, tıpkı ahit İSKİ skandalıyla dolay plana çıkan, daha sonraları kişi yaşamını haddinden fazla ayrımlı benzeri çizgiye haiz ve amansız hastalık hastalığıyla boğuştuktan bilahare, hastalığı yenen Feray Kavar  basında bu hastalıkla olan mücadelesini takkadak Dr.Stress ’te anlatacak.

Yeniden kardeşinin yaşadığı kanser hastalığıyla mücadele eden Fesleğen Yağız ile  hareketli telefon  bağlantısı yapılacak. Antrparantez Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinden psikolog Nazan Dava, ürolog Prof.Dr. Ege Sarp, jinekoloji ve veladet uzmanı Prof.Dr. Mete Güngör ve genel cerrahi uzmanı Prof.Dr.Cihan Uras  programa telefonla katılan konukları bilgilendirecekler.

 

 

Bir Cevap Yazın