Dündar: Bana dahi kaset geldi!

Tasavvur Dündar, Star Selen ’dahi bu tün yayınlanacak Arena ’de programında mihman ettiği Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ’nun açıklamalarından kesitler yayınladı. Dündar, Baykal ’ın iddiasına değer aynı SELIM Partili milletvekilinin bile kendilerine ulaşan tıpkı kaset bulunduğunu ve izlemeye da gerek görmediklerini belirtti.

 CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, Arena ’de Gaye Dündar ’a konuştu. Önümüzdeki hafta yapılacak kurultay öncesi CHP ’nin öz içerisinde istimara yapacağını, köklü bir tümen  kendisine  gine zat kararını vereceğini belirten Kılıçdaroğlu, adaylığı konusunda hakeza aynı talebinin bulunmadığını hakeza tıpkısı teklifinde kendisine yapılmadığını tabir etti.

HÜKÜMET BU KASETİN PEŞİNE DÜŞMELİ
Kılıçdaroğlu, Baykal ’a ilişik olduğu sav edilen kasetle ilişkin birlikte kapan iddialarını tekrarladı ve hükümetin iddiaları aydınlatmasını istedi. Kılıçdaroğlu, ellerine özel hayatla ilgili onlarca bilgi ve belge geldiğini bunların hiçbirine bakmadıklarını söyledi.

DÜNDAR BOMBAYI PATLATTI
Kemal Kılıçdaroğlu ’nun bu sözleri üzerine mütekellim Dündar, DÜRÜST Parti ’yi kızdıracak bir iddiayı bile gündeme getirdi. Meram Dündar, Kılıçdaroğlu ’nun sözlerinin peşi sıra, “Madem siz söylediniz biz birlikte açıklayalım. Bize da böyle tıpkısı konu tefehhüm etti. AKP ’li bir milletvekilinin Moskof avlu kadınları ile alemlerinin kaynak. Bu bir kapanca üstelik değil antrparantez. O kişinin gelişim ilişkisinde olduğu ve elan bilahare vaatlerini yerine getirmediği dirilik eliyle çekilmiş görüntüleri biz izlemeye de lazım görmedik” dedi.

 

Bir Cevap Yazın