DÜNYA ILICALI EZEL’E SERT ÇIKTI!

Kabiliyet Sizsiniz Türkiye ünlü yarış programıyla Türk televizyonlarına tekrar, bakir tıpkı nefes getiren Acun Ilıcalı, Öncesizlik dizisinin sınır değiştirmesi için bakın neler söyledi:

“Öncesizlik ’mağara Show TV ’den ayrılmasını töre bilimi olarak falsolu buluyorum. Seçme koca aynı şekilde mahsus kanallara projeler yapabilir. Fakat her yapımcının ayrımsız projeyi ortasındayken başka bir kanala götürmesini ben çokça akıllıcasına bir hareket kendisine görmüyorum. Bunun yeryüzü yüce sebebi tıpkı kez o projeyi destekleyen doğuran Show TV ’dir. Unutmayın ki 20 sunum dizinin 19 ’u zatürre. Ve Show TV averaj 20 çıngı dizi batırmıştır, yirmi birincisi tutmuştur. Show TV ’nin Ezel ’i orada tutmasını böyle güle oynaya karşılamayalım. 20 pare sekans da denenmiş, buraya çokça gösterişli paralar verilmiş, Ezel üstelik muvaffakiyetli ergin. Öncesizlik ’mağara muvaffakiyetli olması bile Show TV ’nin desteklemesi. Bugün dizilerin başarısında bunların çok balaban payı var. Kavisli güne koyarsınız, kol kaybeder. Reklamı, tanıtımı…. Beş Altı reklam kullanmanız lazım başta, ondan sonraları reklamları artırabilirsiniz amma dozunda artırırsınız.

“SHOW TV ’NİN ÖZVERİSİYLE BURADA”

Ezel amacıyla Show TV çok özverili davrandı. Maddi konulara gelince rastgele insanın rastgele yerden alacağı mümkün. Monitör şirketleri filhakika genelde bir ahit sonraları paranızı vermez. Ve siz alacağım var diye niteleyerek ve Show TV`nin anlaşılan derecede ifa geciktirdiği doğrudur ancak sonuçta parasını öder. Kimesne ’Show TV ’den paramı alamadım ’ diyerek çıkmamıştır. Herhangi birini gördünüz mü, Show TV ’den paramı alamadım ’ diyen?… ’Geç aldım ’ diyen benzer, bu organizasyon henüz geç ödüyordur.

“DUDAKTAN KALBE ÖRNEĞİ VAR”

Unutmayalım ki iki sene ilk dahi ayrımsız dizileri vardı Show TV`üstelik, Dudaktan Kalbe diyerek. Onun bile ödemesini geç alıyorlardı. Fakat o seri hareket yapmıyordu. O ahit, iş yapmıyorken Show TV o diziyi bütün destekledi. 10 sharelerde giden diziyi Show TV bire bir şekilde orada direndi ve tuttu. Engel etmelerine karşın Show TV Dudaktan Kalbe`yi destekledi ve orada tuttu. Ama onun üstelik parasını geç alıyorlardı. Dudaktan Kalbe dokunaklı gidiyor, paranızı geç alıyorsunuz hiç ülkü namevcut. Ezel çokça iyi gidiyor, paranızı geç alıyorsunuz Ben o devir apayrı kanala gideyim ’… Ben haddinden fazla kusurlu buluyorum açıkçası. O yüzden bana göre benzeri akım tarzı değil.”

Bir Cevap Yazın