Dünya Ilıcalı’dan ‘Ütopya’ bombası!..

Milliyet’te kayran düzlük habere bakarak TV8’i aldığı günden bu yana yapacağı ataklar merakla muhtemel Dünya Ilıcalı’dan kullanılmamış program; Ütopya…

Issız arazide 15 herif 10 kamer yapayalnız 15 Yarışmacı vakit kaybetmeden yersiz aynı ahırın bulunduğu ıssız arazide inekleri, tavukları ile alay malay kendilerine mini bir toplum, bakir tıpkısı acun ahali ütopyasının peşinde koşacaklar.

Kameramanların üstelik düz almayacağı arazide yarışmacılar 10 kamer boyunca hayatlarını sürdürecekler. TV8’birlikte yayınlanacak olan Ütopya’yı genel ağ üzerinden 7 çağ 24 saat tutulmak üstelik kabil olacak.

Ütopya’üstelik yarışmacıların aut acun ile yegâne bağlantılarını telefon ile sağlayacak.

24 SAAT İZLENEBİLECEK

Dünyanın konuştuğu konkur programı Ütopya’nın Hollanda formatı haftanın 5 haset ekranlara geliyordu. kimi zaman aktif yayınların gerçekleştirildiği Ütopya, internetten ise 24 saat takip edilebiliyor.

KURAL YOK!

Ekranların yer eskimemiş yarışma programı Ütopya’bile alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar bütün birlikte dam ile iç içe olan bire bir evde yaşayacak. Yarışmacıların doğal gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Elektiriğin ve suyun üstelik bulunduğu arazide, yarışmacılar amacıyla hususi cağ ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın tersine doğal yaşamla tamamen bağırsak içe olacaklar.

Bir Cevap Yazın