Dünya Ilıcalı’nın eleştiriye tahammülü bulunmayan!

Vatan’üstelik yer düzlük habere göre Acun Ilıcalı, ünlü kenar yazarına yanıtı içtimai verdi. Cengiz Semercioğlu, seçim haset yayınlanan Survivor’ın reytinglerde bir numara gelmesini tenkit getirdi. “Survivor denen, haftanın değme haset bıkmadan usanmadan yayınlanan cahil tadı vermiş yarış, reytinglerde bilcümle kategorilerde 1 dolma çıkıyor!” diyen Semercioğlu reyting deneklerinin değişmesi gerektiğini savundu.

“Bu reyting sistemine bakılırsa Turabi’nin saçmalıklarını zaaf edenler, ülkenin kaderini merak edenlerden daha çok!” diye müşteki Cengiz Semercioğlu’na Acun Ilıcalı Twitter sayfasından karşılık verdi.

ACUN ILICALI: ‘BİR NAHIYE YAZARI KENDİNİ TUTAMAMIŞ’

Twitter hesabından eleştirilere cevap veren Acun Ilıcalı; “Tıpkı fıkracı gine kendisini tutamamış. Namına bir anımsatma: Survivor’un 5 senedir az daha seçme bölümü, seçkin denek grubunda 1. oluyor. Hem de ölçümdeki izleyiciler bir haddinden fazla kere değiştiği halde. Bu başarıdır. Denekleri boyamak, izleyiciyi küçümsemek, başarımızı gölgelemez. Ayrıca, sosyal iletişim araçları reytinglerini da izlem etse keşki. Orada bile Survivor acilen herhangi bir gün birinci.” dedi.

Bir Cevap Yazın