Dürü Şener Cumhur Reisi Başdanışmanı oldu

Milliyet’te düzlük düz habere bakarak YANLIŞSIZ Parti 24. ve 25. Çağ Kargaşa Mebus Ödül Şener, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı oldu.

Kararnamenin Reisicumhur Erdoğan tarafından imzalanmasının peşi sıra Dürü Şener, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde göreve başladı.

İHSAN ŞENER KİMDİR?

Ödül Şener 1 Ocak 1965’te Kalabalık’da doğdu. Ankara Üniversitesi Tanrı Bilimi Fakültesi’ni bitiren Şener, faziletkâr lisansını bir üniversitede Toplumsal Ulum Enstitüsü Felsefe Bölümü’nde yaptı. Başbakanlık Fehamet Arşivleri Uzmanı, Bakan Danışmanı, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda yönetici, Radyo ve Monitör Dip Kurulu’nda (RTÜK) havza müdürü, Uzman Kontrolör, eğitim bilimi Dairesi Başkanı, Idari ve Mali Amal Daire Başkanı kendisine görev yaptı. 24. ve 25. Aktarılma Ordu Milletvekili kendisine fariza yapan Şener, Karadeniz Kazançlı İşbirliği Parlamenterler Türk Grubu Başkanı, Ak Öğür Lansman ve Medya Başkan Yardımcısı, DÜRÜST Parti Insan Hakları Umumi Komutan Yardımcısı, TBMM Insan Hakları Komisyonu Üyesi, Sedir Uludere Araştırma Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Çok ferah düzeyde Arapça ve ongun düzeyde Ingiliz Ingilizcesi bilici Şener, evli ve 3 bala babası.

Bir Cevap Yazın