‘EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA’ PROGRAMININ YÖNETMENİNDEN AÇIKLAMA

’Ebru ile Paylaştıkça ’ programının yönetmeni olarak hakkımızda sâdır ’ ’esassız ’ ’ haberlerden sonuç aşama erinçsiz olmakla gelişigüzel, hem bize güvenen izleyicilerimize
gerçekleri anlatmak hem bile kızıl programcı arkadaşlarıma dikkatli olmaları esasında izah yapmayı lazım buluyorum..

29.01.2010 tarihli yayınımızda mihman adına ağırladığımız Dila Bayan ’ın asistanı marifetiyle sezdirmeden çekilen görüntülerin esası şu şekilde gerçekleşmiştir;

Dila Eş ’ın asistanı programımızı arayıp kalmak istediklerini belirtmiştir. Ebru ile Paylaştıkça ekibi olarak hanende dostlarımızın(!) ricasını kırmamak hesabına programımıza konuk kendisine gelmelerinde hiçbir çevrili görmedik.

Bir çağ mağduriyetini nakletmek üzere Armağan Demirtaş adlı bir vatandaşımız de programımıza katılmıştır. Armağan Demirtaş ’ın programımıza iltihak sebebi; eşinin kendisini aldatıp, iki çocuğuyla gelişigüzel kaçmasıdır. Ihsan Demirtaş ’ı programımıza yönlendiren ve konuya tıngır olan komşusu Esame Dikkat ’dahi programımızdadır. Ancak Esma Kadın, yayına çıkmama hakkını kullanıp, kimliğinin bilinmeyen kalmasını arzu etmiştir. Kol adına Esame Hanım ’ın bu isteğine istinkâf etmek duyup O ’nu konuk odasında ağırladık. Armağan Demirtaş programımızda konuşmaya başladığında olayları duygu yoğunluğu dolayısıyla umum anlamıyla anlatamamış ve Adlar Hanım ’ın yekpare yaşananları bildiğini rapor etmiştir. Esame Karı etkin yayına karışmak istemediği üzere, konuk odasından telefonla angajman yapılmıştır. Murat; Kişiler ve olaylarda tek saptırma yahut sahtekarlık yapmadan hoppadak kimliğinin bilinmedik kalmasını nail olmak ve olayın çözümüne ulaşmak adına bilgelik edinmektir. Telefonla etken yayına bağlanan Esma Karı ile Dila Hanım ’ın asistanı aynı odadadır. Bu yapılan eylemin doğruluğundan tek şüphemiz olmadığı üzere ve Dila Kadın ’ın asistanının de Adlar Özen ’mağara isteğine kaçınmak duyacağını düşündüğümüz için benzeri odada olmalarında hiçbir mahsur görmedik.

Fakat Dila Karı ’ın asistanı bu telefon bağlantısını zehir niyetli eksiltmek ve kendi reklamlarını boşaltmak hesabına gizlice kaydedip basına durumu farklı aynı şekilde önceleme etmiştir. Bu sayede programımızı, programımıza karı sahipliği eden Çizgi 7 ’yi ve kimliğini deşifre geçmek istemeyen vergili bire bir vatandaşımızı pres durumda bırakmıştır.

Dila Bayan iddia ettikleri şekilde programımızı terketmemiş, Ebru Gediz ile gelişigüzel izlence böylece çıkmıştır. Konuklarımızı sunu ferah şekilde izaz etmek isteyen izlence asistanlarımız Dila Eş ’la alakadar olmak amacıyla yanına gittiğinde ise ’ ’midem haddinden fazla erinçsiz ’ ’ şeklinde bir cevapla karşılaşmıştır. Fakat Dila Kadın ’ ’elimde kayıtlarınız var ’ ’ diye kanalımızı terketmiştir. Bu arkadaşların keskin oruçlu olarak başlangıçta mücehhez geldiği çıplak ortadadır.

Sözü edilen şahıslara bu çirkin ve esassız suçlamalardan dünya Geçek 7, Videotek Imal ve yandaki Esma Özen vasıtasıyla ülkü açılmıştır..
        
“Ebru ile Paylaştıkça” programında bütün ahval, kişiler ve bağlantılar gerçektir. Yaşanan bu olayda telefona bağlanan Esame Kadın üzere..

Bilcümle yapımcı arkadaşların hakeza şarkıcıları (???) nida ederken henüz tetik olmalarını kaynak ederim. TANRI herkesi ızdırap niyetli insanlardan korusun..
                                          
Saygılarımla..
Gürsel AKSUN

Izlence sunucusu Ebru Gediz ’in etkili yayında konuyla ilişik açıklamalarını ise haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın