Ebru Polat tiyatroya heves verdi

Milliyet’ten Melis Güvenç’in röportajı…

‘9 Liste Başı ’ lacerem tıpkı resimlik oldu?

Disiplinli şekilde, bir almanak tedarik sonucu sâdır tıpkı uzunçalar oldu. Başımda kuralcı benzeri hoca olan Beklenti Sayın vardı. Sayın, bugüne kadar kimseye adlı koçluğu yapmazken ilk kez beni okuttu. Albümde evvel klibimi Başkomutan Ortaç parçası ‘Aradım Seni ’ye çektim. Klibe mevrut tepkiler haddinden fazla ongun. Önce iki haftada iki milyon tıklandı.

Albümden beklentiniz nedir?

Beklentim çokça faziletkâr amma değme periyot 20 yıpranmamış melodi çıkıyor. Bu kapsam bizi az buçuk demoralize ediyor. Sonsuz reyting kovalamacası var, ama ego çoktan o çıtayı aşmışım.

Nasıl ayrımsız girişim öne geçtiniz?

Bu işe yıllarımı verdim. 2007 yılından beri işin içindeyim. Sekiz yılda üç resimlik ve beş single yaptım. Seçme yıla bire bir şeyler sığdırdım. Bu yüzden şarkılarım bilcümle çalınıyor, ama radyoda şarkımı duyan bazen kıskançlar, radyoları ve çalgı kanallarını arayıp “Illet Ebru ’evet verdiğiniz desteği bana vermiyorsunuz?” diye soruyor. Bu işin iyi niyetle olduğuna inanıyorum.

Şanslı olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Şanslıyım ve bile magazinsel yönüm haddinden fazla kuvvetli.

‘Fars aldatmak istiyorum ’

Uzunçalar dışında yeni projeleriniz olacak mı?

Bu röportajda yorumlamak istediğim benzeri molekül var: Bire Bir seyretme duayeni eskimemiş oyununda beni istiyor. Baziçe öncesi  eğitimi kendisi verecek. Bu oyunun kariyerimde çokça fena hâlde ayrımsız etkisi olacak. Seri ve sinema haddinden fazla evire çevire, ama temaşa bu alanda doruk. Zaten oyunculuk eğitimim vardı. Bu oyunla başlayıp oradan dahi dizilere geçmeyi planlıyorum.

Ne suret rolleri ayartmak istersiniz?

Sit – com, fars dizilerinde kundaklamak istiyorum. Zira matrak ve yıldızı dişi biriyim. Kendim gibi acar tıpkısı aha başlamak isterim. 

Dişilik ve seksilik size hangi tabir ediyor?

Dişiliğimin farkındayım ama bunun meyvelerini yemiyorum. Zira seksi başlamak istemiyorum. Onun adına can ve sıcakkanlı gelmek istiyorum. Seksi biriyim ama beni imdi kadınlar seviyor. Elhak erkeklere hitap etmek istemiyorum. Aut sureta anca olabilirim ama içim dışımdan haddinden fazla ayrımlı.

‘Nişanlımla ayrıldık ’

“Çok sevdiğim ve derece verdiğim bir nişanlım vardı ama yeni ayrıldık. Bundan Sonra bağdaşmak istemiyorum. Zira son zamanlarda haddinden fazla aşkın küstük, barıştık. Artık bu ilişkiden müfit gelmez. Uzaktayken birbirimizi çokça özlüyoruz amma yan yanayken sabah akşam saçma aynı cidal halinde atılmak bizi yordu. Ayrıldıktan sonradan fal baktırdım, kasımda larp bir kararla evleneceğimi söyledi. Şu an fallarla kendimi teselli ediyorum. Nişanlımın bana aile aldığı akla yatkın değil. Başıma bela peki diye elhak asla kabul etmem. Sevgiliyken sana benzeri şey düz adamlardan infirak şansın olanaksız. Artık onların kölesi olursun.“

‘Avukat tutmak amacıyla çok vicdanlıyım ’

“Aynı yıl süresince avukatlık yaptım. Şu dakika yöntemince avukatım ama mesleğimi yürütme etmem haram. Zira avukatlıkla bağdaşmayan hiçbir işi benzeri anda yapamazsın. Yasa böyle. Şarkıcılığı bıraktığım dakika resmi adına mesleğime devam edebilirim. İki  davaya girdim. Amma dayanamadım bıraktım. Bu aksiyon amacıyla fazla vicdanlıyım.”

Bir Cevap Yazın