Ebru Şallı’dan ‘ölümüne’ sorun!…

Takvim’den Gayrı Gürcan’ın haberine göre özellikle kilo isnat etmek talip kadınlar tarafından sonuç dönemde ‘goji berry’ isimli sonuç yeğleme edilince uyanıklar dahi harekete geçti. Sağlıklı birey olan tutkusuyla aşina Ebru Şallı birlikte uyanıkların hedefindeydi. Birçok firma, güzelce sunucunun fotoğrafını kullanarak ‘goji berry’ satışlarını arttırmaya çalıştı.

85 İLE 180 LIRALIK ARASINDA

Toplumsal medya yoluyla kendisinden bihaber adının kullanıldığını öğrenen Ebru Şallı, bu sitelere dava açacağını açıkladı. Şallı, herkesi birlikte şu sözleriyle uyardı: “Goji berry alırken çokça titiz olun. İnternette satış yapan basak altı firmaların kime ne yedirdiği muhtemelen değil. Bu sitelere banko güvenmeyin, aldanmayın. Bu ürünleri hangi kendiniz tüketin hangi dahi özellikle çocuklarınıza yedirin. Aktarlar Derneği musaddak olan goji berry, tüketin. Çünkü eş hayatı çokça değerli.”

bu arada çıkış belgesi yeri Asya olan ve Tibet ile Moğolistan’bile dünyanın en faziletkâr dağları olan Himalayalar’birlikte yetişen ‘goji berry’ isimli meyvenin İstanbul’daki aktarlardaki kilogram fiyatı 85 lira ile 180 lira arasında değişiyor.

Ebru Şallı’nın de kalıp burulmak üzere yediği ‘goji berry’ isimli meyvenin, günde 1 avuçtan fazla tüketilmesi başvuru edilmiyor. Sunturlu sunucu, adını kendisinden bihaber kullanan bir nice site üzere hukuksal muamele başlattı.

Bir Cevap Yazın