Ekranda ‘çarşamba’ savaşı!..

Akşam Ezanı Life’dan Zehra Çengil’in haberine göre bakir sezonun start aldığı ilkgüz ayında, yayına girecek olan projeler diziler arasındaki reyting savaşlarını alevlendirecek. Birçok adlı talih oyuncu da çarkıt projelerinin bitmesinden bilahare kendilerini hasretli seyircileriyle yine biraraya gelecek. Beyaz Zehir ekranla ilişik kulislerde ise şu sıralar sunma çokça konuşulan çarşamba günü gösterilecek olan iddialı projeler. 4 büyük çizgi, 4 iri yapımı tıpkısı saatlerde izleyiciyle buluşturacak. Reyting savaşında ise kimin galip olacağı şimdilik alçalma konusu…

Birbirinden farklı hikayeler…

Çarşamba haset uğraş verecek olan dizilerin ortada yer civar planda olan Kişmiri Mülk Aşk.

Tuba Büyüküstün ile Açık Deniz Akyürek ’mağara başrollerini paylaştığı Kara Mülk Aşk, oturmuş izleyici kitlesiyle yıpranmamış sezonda dahi başarısını koruyacak üzere gözüküyor. Star TV ise Kara Dünyalık Aşk ’ın karşısına 17 Eylül ’de Erdal Beşikçioğlu, Irmak Erdoğan, İbrahim Çelikkol kabil aktif isimlerin gösteriş aldığı Tepkidizisiyle çıkıyor.

‘Aksülamel ’ benzeri grup külhanbeyi herif ve kadının tarihin akışını hâllenmek uğruna hayatlarını ortaya koymalarının hikayesini anlatıyor.

Sınır D ’birlikte başlayacak olan ‘Benim Kadem Gültepe ’ 1980 ’li yıllarda İzmir ’mağara Gültepe Semti ’nde çatışan aileler, yasak aşkları konu alan hikayesi ve Ayça Bingöl ile Mete Horozoğlu ’nun oyunculuğuyla iddiasını koruyor.

Show TV ’birlikte Hande Soral, Ceyda Acı ’in başrolünü paylaştığı ‘Yılanların Umacı ’bile tıpkı saat diliminde Fakir Baykurt ’un romanından uyarlanan ve Anadolu ’daki köy hayatını anlatan senaryosuyla şimdiden seyircinin benimsediği projeler arasına girdi. 

Bir Cevap Yazın