Ekranda ‘dizi’ hareketi..

* Bölüm dizileriyle özen çeken Tomris Giritlioğlu, gine eş bir proje hazırlığı süresince. 1937 yılında Sabahattin Büyük ’nin yazdığı ‘Kuyucaklı Yusuf ’u  televizyona uyarlayacak Giritlioğlu, cast çalışmalarını sürdürüyor. Dizi amacıyla henüz bire bir kanalla geçim yapılmadı.

* en son ‘Bu Kalp Seni Unutur Mu? ’ dizisinde çalım düzlük Vazıh Tüzünataç, önümüzdeki günlerde Atv ’birlikte başlayacak ‘Akrep Çemberi ’nde başrol oynayacak. Tüzünataç ’a eşlik edecek başrol koca aktör arayışı sürüyor.

* Songül Öden ve Tardu Flordun, Hat D ’üstelik yayınlanacak  ‘Birlik Çift ’ için bire bir araya geldi. Seri haziran ayının sonuna doğru ekrana gelecek.

* ‘Adanalı ’ dizisinde oynayan Serenay Sarıkaya ile ‘Elveda Rumeli ’ dizisinin yıldızı Tolgahan Sayışman, Show TV ’bile başlayacak tıpkısı saf için tıpkısı araya geliyor. Soy hayatta  canan oldukları argüman edilen ikili, dizide birlikte iki aşığı  oynayacak.

* Mahsun Kırmızıgül, Türkmax kanalı için tıpkısı sit-com hazırlıyor. Şu anda cast çalışmaları süren dizide oynaması için Karagürgen Halis ’e öneri götürüldü.

* ‘Veda ’ filminin yapım şirketi Alıcı Film, Fox TV amacıyla yeni benzeri diziye başlıyor.  Adı elan belli sıfır dizide başrol  oynaması üzere Talat Keder ’la görüşülüyor.

İlknur Taş /Ulusallık

Bir Cevap Yazın