Ekranın rakipsiz yarışmasında bu akşam!..

1- 4Gen

Tahacan Sebep: 17 yaşında, Bolu ’bile ortaöğretim öğrencisi.
Taylan Bayri: 17 yaşında, ortaöğretim öğrencisi.
Oktay Aytaş: 17 yaşında, Adana ’ da ortaöğretim öğrencisi.
Dünya Kemal Antrenör: 17 yaşında, lise öğrencisi.
Aynı koro festivalinde tanışan yarışmacılar, X Factor – Film Yıldızı Işığı elemelerinde gene karşılaşınca kadro olma kararı alarak yarışmaya katılırlar. “4Gen”, dört ayrı karakteri ve dört ayrı geni rapor ediyor.

2- Cumali Özkaya
23 yaşında. Ailesi Ankara ’da, kendisi İstanbul ’de yaşıyor. Beş kardeşler ve kardeşlerin bildirme büyüğü Cumali. Ona bindi çevirmek amacıyla stüdyoya mevrut amcasının sesinin özlük sesinden henüz pir olduğunu düşünüyor. Amcası 1994 yılında bire bir uzunçalar yapmış, müziği salıverme kararı aldıktan sonradan Urfa ’ya dönerek yerli sanatçılığa ve çiftçiliğe bitmeme etmiş.

3- Melis Hızır
19 yaşında. Bir sene ilk Hodgkin (Hoçkin) Lenfoma kanseri geçirmiş ve tedavisi tıpkısı sene süreyle devam etmiş. Melis, hayatta anbean seçme şeyin olabileceğini düşünüyor ve şu zaman kendisini çok gür hissediyor.

4- Şebnem Izdırap
16 yaşında. İstanbul ’a dört yıl ilk lise eğitimi üzere gelen Şebnem, burada annesiyle birlikte yaşıyor. Annesi, emlakçılık yaparak geçimlerini sağlıyor. Annesi ve babası ayrı. Babasıyla görüşmüyor. Yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olursa annesini rahata dolamak, ona sülale ve araba almak istiyor. Şu anda bulunduğu yeri ve hayatıyla ait her domuzuna şeyi annesine borçlu hissediyor.

HÜRRİYET INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın