EL TELEFONU rical amacıyla iri od!

Türkiye Gazetesi’nden Ziyneti Kocabıyık’ın haberine göre özellikle erkeklerin mıknatısi alanlardan münasebetsiz etkilendiğini tamlayan Dr. Hakan Özörnek, “Ayrıntılı müddet diz üstü bilgisayarları kucağında kullananlar, televizyoncular ile anahtar ve kamera servislerinde çalışanlar dahi heybetli riziko altında. Çökertme telefonları, 3G teknolojisi ile etkili yayına izin veren boyun çantaları dahi yaydıkları faal elektromanyetik düzlük nedeni ile başarısızlık sebepleri arasında kayran alıyor” diyerek ekledi.

Çok dosdoğru olduğunu düşündüğümüz bahir ürünlerini tetik bezdirmek gerektiğini bildiren Dr. Özörnek, “Hele peş balıkları ve kabuklu bahir ürünlerinin namına sevimsiz denizlerden ve okyanuslardan mevrut balıkların (somon kabil) yeğleme edilmesi daha akıllıcasına” dedi.

ÇAY KAHVE ZARARLI

Dr. Özörnek, öz ve kahvenin fazlasının da üremeye engel olduğunu belirterek, “Yapılan tetkikat günde 5 fincan ve elan çok kahvehane tüketenlerde tenasül oranlarının düştüğünü gösteriyor. Ayrımsız şekilde günde 2 bardaktan aşkın çay tüketimi bile önerilmiyor” diyerek konuştu.

Bir Cevap Yazın