Elazığ’da bozuk güveyi dehşeti!..

Sabah’ta saha düzlük habere bakarak olay, sabah saat 05.30 sıralarında şekil Olgunlar mahallesi Aksu sokak üzerinde kâin aynı apartmanın 1’inci katında meydana geldi.

İddiaya göre, eşi Rağbet K.’dan bire bir müddet evvel ayrılan Hüseyin Ç., sabaha cebin geldiği bozuk kayınbabasının evine balkondan girdi. Hüseyin Ç., yanı sıra getirdiği av tüfeği ile geçmiş bozuk kayınbabası Meze’ı (61) ardından üstelik baldızı Hacer (16) ile kayınbiraderi Eren Esmer’yı (29) vurarak evden kaçtı.

Evdekilerin vukuf vermesi üzerine görüngü yerine polis ve afiyet ekipleri gönderme edildi. Olay namına mevrut keyif ekipleri, yaralıları ambulanslarla Elazığ Yetişek Araştırı ve Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırdı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan Saraka ve Hacer Kişmiri yapılan tekmil müdahalelere karşın kurtarılamadı. Sırtından yaralanan Aziz Kişmiri’nın durumunun ise gani olduğu öğrenildi.

Mavera yandan kaçan şüphelinin yakalanması amacıyla Elazığ Memleket Güven Müdürlüğü Düzenlilik Ofis Müdürlüğü’ne kapalı ekipler faaliyet başlattı.

Olayla ilgilendiren anket devam ediyor.

Bir Cevap Yazın