‘Elde Var Hayat’ bakir bölümüyle ekrana geliyor

Caner ’e Ankara de özel aynı okulun basket takımından öneri gelmiştir. Karşılığında Caner ’i burslu okutacak ve bütün yetişek masraflarının birlikte Ankara ’de eğleşme etmesi amacıyla bilcümle giderlerini üstleneceklerdir. Caner bu haberi alır almaz ablasıyla de tutmak ister ancak Zorlu kendisinden geçmiş Zeynep ’le konuşmuş ve durumu anlatmıştır. Caner Ankara ’ya gezmek amacıyla ablasından üstelik diploma kabul etmek gerek ancak Zeynep bu konuda az buçuk kaygılıdır.

Gonca ve Halil arasında süre mevrut yavru mevzusu ikiliyi günden güne şizoit etmeye devam etmektedir. Halil ve Kenan ’ın kantinde yaptıkları aynı konuşmaya şahit olan Yusuf, Gonca ’nın doğum yapması halinde ölebileceğini duyar ve bunun üzerine Tomurcuk ile konuşur. Tomurcuk ile bu konuyu mütekellim bir tane hayat Yusuf olmayacaktır.

Haklı cephesinde ise amal karışmıştır. Avukat Cengiz Çın ’den benzeri zaman geçmiş harekete geçip, açacakları davada kendilerini hakikat gösterecek kanıtlara ulaşmasını istemiştir. Güzel, Sedef ve Kenan ’ın ayrımsız aşk ilişkisi içerisinde olduklarını tanıtlamak üzere bir şahide ihtiyacı olduğunu anlar. Bu konuda şahitliğini isteyeceği güç şaşırtı tıpkı beniâdem olacaktır…

 

Bir Cevap Yazın