‘Elde Var Hayat’ bu hafta dahi galeyan mahmul…

Oğuz ’un annesi oğlunu izlemiş, çok beğenmiş üste gelgel duyduğunu söylemiştir. Oğuz ’un hayallerine yaklaşmasını sağlayan öğretmeni Kenan, Oğuz ’un gözünde benzeri intaç elan büyümüştür.
 
Özge sınıflardan birinde okuyan Kasıt, Harir ’in çevresinde dolaşmaya başlamıştır. Harir ’i rahatsız edecek derecede onunla ilgilenmektedir. Durumu gören Çağlar tezelden engelleme fehamet.
 
Rıfat ve Halil kantinde çalışmaya başlayan  Tomurcuk ’yı değişik yöntemlerle yıldırmaya çalışmışlar ancak kudretli olamamışlardır. Amma sonuç kozları oldukça etkilidir.
           
Iye toplantısından dönen Kenan, Sedef ve Yusuf pastanede durup şekerli alırlar. Bilcümle aktarılma keyifli olan Zeynep, Kenan ve Sedef ’i yanında görünce eksiksiz keyfi kaçmıştır
 
Yeğeni yağmur ve kız kardeşiyle tıpkısı restoranda akşam ezanı yemeği yiyici Tevfik, lokanta çıkışı on paralık beklemediği benzeri dekor ile karşılaşır. Takatli oldukça alkollü bire bir halde arabasına binmeye çalışmaktadır
           
Oldukça gergin olan Zeynep, saymanlık kayıtlarını içinden çıkamayınca muhasebecisini arar. Fakat beklemediği bire bir gelişme olur.
 
Ünzile ve ailesi stabil namına Erzincan ’a yerleşemeye değişmeyen verirler. Ünzile ’nin babası okula kızının kaydını almaya sağlık.

Bir Cevap Yazın