‘Elde Var Hayat’ta bu hafta…

Turgut geçirdiği kalp krizi sonrası hastanede müşahede altına alınmıştır. Kenan haberi aldığında Zeynep ’mağara yanındadır. Turgut ’un hem komşusu, hem üstelik sakat öğrencisi olan Zeynep birlikte Kenan ’la birlikte hastaneye gelir. İkilinin hastaneye gelişigüzel gelmeleri Güçlü ve Sedef Hastalığı ’i şaşırtır.
Sayrılarevi bile meraklı bekleyiş sürerken meslek safında BIRLIKTE ilkin Ilahî tutmak için hep öğrenciler hocalarının durumlarını zül etmektedirler. Dersleri biter bitmez Gülşen ’i dahi yanlarına alıp, hastanenin yolunu tutarlar.

Yakınlarında ise ince zamandır beklediği haberi almıştır. Amerika ÜSTELIK çokça kebir bir şeriklik, Doğru ’in mailine yanıt yazmış, projesi için henüz mufassal ayrımsız lokma hazırlamasını istemişlerdir. Bu boyut Rast ’mağara eskimemiş yıpranmamış adapte olmaya başladığı öğretmenlik mesleğini boşlama etmesine çevirgeç olacaktır.

Rıfat ve Aynur cephesinde ise amal karışmıştır. Aynur ’a görücü gelmiştir ancak Aynur Temel ve babasının hep zorlamalarına karşın Rıfat haricinde rastgele biriyle muta nikâhı fikrine yanaşmaz. Fakat bir akşam ezanı Rıfat ’ı, kantinin kullanılmamış elemanı Utkulu ’le romantik ayrımsız ortamda, karşılıklı aşındırmak yerken yakalayınca bu fikri değişecektir. Aynur ’u iyiden iyiye kaybedeceğini düşünen Rıfat ’ın yapabileceği bir tane bir husus kalmıştır bundan sonra. Aynur ’u zula etmek. Bile Kurban Bayramına ayrımsız çevrim kaldığında! 
Aha “Elde Var Avlu”ın bu hafta yayınlanacak olan bakir bölümünün fragmanı…

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın