Elif Aktuğ’dan Adriana meselesi üzerine..

Yeni Asır’dan Elif Aktuğ’un bugünkü yazısı…

Adriana Lima meselesi üstüne biraz irat

Çokça şükür tıpkı Victoria’s Secret defilesi daha gördük, elan zaten fotoğraflarını gördük. Melaike olmasa hangi yapardık, ne vadi ne içer, hangi konuşurduk, bilemedim.

Victoria’s dedik, Secret dedik. Adriana Lima demeyecek miyiz? Diyeceğiz bittabi. Dünyanın genişlik iyicene kadınlarından biri akseptans edilen Lima’nın acele zamanda Acun Ilıcalı ile evleneceği, magazin basınımızın can alıcı haberiydi. İki sene önce Ilıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı ile benzeri röportaj yapmıştım. O dönem Adriana İstanbul’a gelmişti ve ailecek kaynaşmışlardı. Bakınız Zeynep Hanım’a ne sormuşum ve nasıl cevaplamış:

* Adriana Lima’yı gezdirmişsiniz hafta içi, zahir ayrımsız koca?
– Benzeri insanın ruhunun güzelliği dışa yansır derler ya, hangi büyüklüğünde akıllıcasına. Adriana sunma yakın dostlarımdan biri oldu. O kadar alçak gönüllü kim inanamazsınız. Onun üstelik 2 yaşında tıpkı kızı ve çokça sevdiği bire bir kocası var. Show TV’deki kafeteryaları görünce bana ‘Ne evet, Miami’deki evimi dekore edeceğim, gel bana fikir ver’ dedi. Haddinden Fazla gururlandım.

* Sizi gayet bol anladım, çokça de sevdim. Ayrıca Adriana kabil dünyayı o kadar bereketli alim zengin ayrımsız avrat size bunu söylediyse, önemlidir.
– Gideceğim doğrusu bayramda yanına.

* Nerelere gittiniz Adriana ile, size bile gelmişler diye duydum?
– Bize geldiler, akıllıcasına. Çokça iyi sıra geçirdik. Onunla çokça keyifli gezdik ve eğlendik. Haddinden Fazla bahtiyar ayrıldı buradan. 

Bir Cevap Yazın