Elif Dağdeviren’i düzgüsüz fail internet sohbeti!..

Emre Erkin ’i, çarkıt sevgilisi Elif Dağverin ’den  Kraliçe Vahapoğlu ile internette yaptığı ‘çok hususi chat ’mağara ayırdığı ortaya imdi. Berkin bilgisayarı kapatmayı unutunca Vahapoğlu ’yla çapraz yazdıklarını okuyan Dağdeviren ilişkiyi jandarma

INTERNET SOHBETİ İLİŞKİNİN BAŞINI YEDİ
MICROSOFT Türkiye ’nin kurucularından ve Türkiye ’birlikte enformatik teknolojisi denince akla geçmiş mevrut isimlerden olan Emre Berkin, adlı televizyoncu Elif Dağdeviren ’le ilişkisinde uygulayım bilimi kurbanı reşit. Ilkokul aydır Selin Billi ile birlikte olan Berkin ’ mağara, ondan ilk 1.5 sene süreyle amor yaşadığı Kırıcı deviren ’den dalgınlığı zımnında ayrıldığı ortaya daha çok. Emre Bey, Elif Dağdeviren ’le birlikteyken bir ahit Dağdeviren ’ den eski aşkı sunucu-edip Ece Vahapoğlu ile internette chat ’ e dalmış.

BİLGİSAYARI KAPATMAYI UNUTTU
EMRE Berkin ile Ece Vahapoğlu ’nun internetteki sohbeti güzelce derin leşip eşeysel konulara büyüklüğünde uzanmış. Sohbetin sonunda uygulayım bilimi uzmanı Berkin, bilgisayarını kapatmayı unutuncada olanlar ergin. Elif Dağdeviren, erkek arkadaşının Vahapoğlu ile yaptığı istekle sohbeti elektronik beyin de görünce beyninden vurulmuşa dönmüş. Sâdır tartışmanın arkası sıra üstelik Elif Hanım ilişkiyi bir anda uyanık.

Ünal Demirkaya /HABERTÜRK

Bir Cevap Yazın