Elifcan Ongurlar:

Elifcan Ongurlar’ın Yıpranmamış Asır’da yayınlanan röportajı..

– Hayalinizde aktör kalkışmak var mıydı?
Hayalimde oyuncu olmaktan ayrıksı tek özdek yoktu ve çok istekle yapıyorum mesleğimi.

– Sette yer iyi kiminle anlaşıyorsunuz?
Sette herkesle haddinden fazla ferah anlaşıyorum ama Anıl İlter ve Berkay Hayta ile çokça sunturlu bir dostluğumuz oluştu. Ihtimal onlarla henüz fazla sahnem olduğu amacıyla birlikte türlü amma herkesi seviyorum.

ÇOK ŞANSLIYIM

– ‘Mine’nin dışında ne karakteri canlandırmak isterdiniz?
‘Mine’ karakterinden çok memnunum. Çokça istekle, afiyetle oynuyorum. Ama ‘Hadi ayrıksı bire bir karakteri seç’ deseler, ‘Pervin’i aldatmak isterdim. ‘Pervin’i izlerken haddinden fazla keyif alıyorum amma ‘Mine’den dahi haddinden fazla memnunum.

– Kendinizi tutkun olmak zahir tıpkı önsezi?
Kendimi izlemeyi çokça seviyorum; bunun bile yapılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü müşteri karşısında hangi yaptığımızı net aynı şekilde bilsek dahi farkında olmadan kusurlu benzeri cereyan dahi yapıyor olabiliriz. Bunu fakat televizyonda izleyince anlayabiliyoruz. Ben kendimi izlemeyi seviyorum. Setim veya koca programım yoksa her seferinde diziyi izliyorum.

– Zümre ortamından mutlu musunuz?
Ego bu anlamda haddinden fazla şanlıyım. Bilcümle setlerimde iyi insanlarla çalıştım. ‘Kara Ekmek’ benim üzere ayrıca keyifli; kimi zaman gülmekten çekemediğimiz sahneler oluyor. İşin baskı tarafı, güldürü oynasak bizim için basit cins amma kederli çektiğimiz üzere gülmemizi bastırmamız lazım; bu çok ağırlık. Alelhusus ekip arkadaşlarımla çok gülüyorum.

– Altan Erkekli sette şüphesiz?
Onunla çalışmaktan çok mutluyum. Koskocaman tıpkısı oyuncu olmanın yanı sıra büyük biri, hayatımda gördüğüm bildirme erkân âdem. 

Bir Cevap Yazın