Ellerinize ‘somon’la maltalık verin!…

Elleriniz Madonna’nın ki Kabilinden Olmasın!

​​Dünyanın sunma şişman yıldızlarından Madonna ’nın elleri yaşının çok ilerisinde. Şarkıcı bu soruna parmakları açıkta küsurat eldivenlerle çözüm buluyor. Ellerin çok çok su, kimyevi bileşen kabilinden faktörler yüzünden dakikasında yaşlandığını tamlayan Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu kadınları uyardı: “Ellerinize gelişigüzel devir yüzünüz kadar önem verin!”

Yaptığınız kekler tekmil olanaklı, olur evet elleriniz?

Kadınlar yaptıkları keklerin tadı hangi kadar iyice olursa olsun bundan sonra ellerindeki ihtiyarlama belirtilerini ahzetmek üzere estetik cerrahlardan yardım alıyorlar. İstanbul ’un oylumlu beğenilen cerrahlarından olan Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu mahdut dışında ‘Madonna ’nın Elleri ’ kendisine tanıdık sorun ve çözümleri karşı bilgelik verdi:

“Kadınlar özelikle beniz bakımları üzerine çok hassaslar. Fakat eller bildirme az beniz büyüklüğünde bakıma muhtaç alanlardan birisi. Yabancılar, yaşı yer aşkın ele veren organımız. Ayrıca akilane bakım yapılmadığı zaman yüze göre daha yaşlı duran bire bir havza. Ellerin çok fazla su, gün ve kimyasal bileşenle teması sonucu oluşan bu kadar durumlar üzere hususi çözümler bulunuyor.”

Op. Dr Bayraktaroğlu, başkaları için farklı çözümler ve uygulamalar bulunduğunu belirterek: “Öncelikle araştırı sonrası sorunları ve ihtiyaçları belirleme ediyoruz. Farklı ahval için ayrımlı uygulamalarımız kâin. Alelumum dermal dolgular, lazer ile cilt soyma,  kimyasal peeling uygulamaları gücük sürede muvaffakiyetli sonuçlar veriyor.” diyor.

Seçkin yaştan kişinin faydalanabileceği el bakımı ve gençleştirme uygulamaları ile kısa sürede kıvançlı edici sonuçlar elde ediliyor.

Ellerinize Somon ile hayat verin

Op. Dr. Başkumandan Bora Bayraktaroğlu, ayrıca Somon DNA ’sının ellerdeki lekeleri çözme üstüne tercih ettikleri kudretli tıpkı uygulama olduğunun altını çiziyor. Somon DNA ’sını; yüz, üzeri ve açık giyimli üzere ihtiyarlama lekelerinin ve etkilerinin görüldüğü parçalanmamış bölgelerde uyguladıklarını söyleyen Op. Dr. Bayraktaroğlu Kış mevsiminde ellerinizi boşlama etmeyin’ uyarısında de bulunuyor.

Bir Cevap Yazın