Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı!…

Milliyet’te düz düzlük habere göre Şenlikoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı :

“Adnan Oktar’ın gözü münevver… Açtığı dava sonucu Atatürk Havalimanı’nda şuanda gözaltına alındım. Benim sevgili bilincim olmasaydı bunu sorardım!

Tanrı’tan havalimanı gündeş hücresi şüpheli degil, üzüldüm zira gideceğim yerde çok cesim işim vardı. Vayyy Müslüman Adnan Oktar… İlahı hiçe sayıp seni eleştirenin bedeli bu ha? Sen karı oynatacaksın ve bunu ‘Dinde cevaz var’ diye niteleyerek yapacak, köle susacağım ha? Sen beni hangi haramlarda geniş mezhepli mi sanıyorsun?

KUSUR DİLEMEYECEĞİM!

Aynı de senden özür dilersemmiş… taptaze mezara gömseler bu konuda senden bozukluk dilemiyeceğim asla! Şurası dahi söyliyeyim gözün erkeklik görsün. Avukatım: ‘Onun davaları akılsal konuda problemi dersen ..’ vs dedi. Katiyen onu yapmam, dedim, neden biliyor musun Adnan Oktar?

O RAPORU KULLANMAYACAĞIM!

Seni benden gördüğüm, yani bizden olduğun dönemlerde sana o raporu, dindarsın, diye verdiler, zira sen o zamanlar bizimdin. O zamanlar daha sapıtmamıştın. Davama çok hizmetin oldu, işte onun için sana sunulan o raporu kullanmayacağım Tanrı müsaade verirse… Sana son sözüm Adnan Oktar As! Herkesin bir dönüş inişleri çıkışları cins Tanrı’a dön. Bak yaptığın belgeseller birlikte çığır açıyor.

Senin evet senin birlikte, hizmet üzere karı tenine ihtiyacın yok. Zikir yap az buçuk, şüpelerinden arınırsın, kızların eteğinden mehti şarkısı bestelenmez.

DİNİNE DÖN!

Dinine dön Adnan Oktar. Yer büyük rutbe Mütedeyyin olabilmektir. Hurafesiz İslamı tanımaya çalış, senden gayrıyı birlikte düzgüsüz müşahede, sen bile öleceksin…”

Bir Cevap Yazın