Emrah’tan oğlu Elyasa’ya dünyalık!..

Takvim’de düzlük düzlük habere göre sıradan yaşlardan beri müzakere camiasında birçok başarılı projeye imza atan Emrah, kazandıklarını har vurup harman savurmayarak herkese yaşıt oluyor. Sibel Erdoğan’la bahtiyar aynı evliliği olan hanende, oğlu Elyasa’nın dünyaya gelmesinden sonradan kendisini iyice ailesine adadı. Bahtiyar karı yaşantısıyla üstelik bilinen Emrah, çıktı yatırımlarını oğlu Elyasa için yapmaya başladı. Sanatkâr, geçtiğimiz günlerde 1 yaşına giren oğluna mevlit gününde büyük bir jest yaptı.

TADİLAT BİTTİ EŞYALAR YOLDA

Kesenin ağzını sonuna kadar açan Emrah, Elyasa için güçlükle dışında envestisman yapmayı tercih etti. Sanatçının Belçika’nın Gent şehrinde 600 bin euro’ya (kısaca 2 milyon liraya) villa tipi aynı eş aldığı öğrenildi. Nehir kıyısındaki habbe tadilatını da yaptıran Emrah, eşi Sibel Hanım’ın istediği gibi evi dekore ettirdi. Belçika vatandaşı dahi olan Sibel Erdoğan, habbe az eşyalarını bile önümüzdeki günlerde almaya başlayacak.

Oğlunun geleceğini şimdiden düşünmeye başlayan Emrah, geçtiğimiz aylarda Diyarbakır’bile engelliler okulu açarak bile ölçüm kazanmıştı.

Emrah, oğlu Elyasa ile sıkça foto çekilip babalık keyfini instagram’de paylaşıyor. Şarkıcı, basının birlikte görüntüleyemediği minik Elyasa’nın yüzünü ise göstermiyor. Elyasa’nın babasının kopyası olduğu konuşuluyor.

Bir Cevap Yazın