Emre Belözoğlu:

Bugün’den Hür Sancar’a mütekellim Emre’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

Başakşehir herkes takımı. Ben dahi bu sistemin tıpkısı parçası olmaya geldim. Hayatımdan çokça memnunum. Türkiye’üstelik meslek açmak isteyen kenetlenmiş ayrımsız kadro var. Benim adıma mebzul bire bir ilk devre geçti. Açıkçası aklımda, Fenerbahçe’den ayrıldıktan bilahare Türkiye’de sürmek yoktu. Ama Semavi başkanla görüştükten sonraları böyle ayrımsız karar aldık. Hayatımda çokça sevdiğim, güvendiğim insanlardan benzeri tanesidir Göksel başkan. Burada 2-3 yıl elan ayak topu oynayabileceğim tıpkısı müstevi küçümseme konusu.

İYİ ANILARLA HATIRLIYORUM

Ben Fenerbahçe dışında seçme takımdan özlük isteğimle ayrıldım. Atletico, Galatasaray, Inter, Newcastle ’üstelik böyleydi. Benzeri yegâne Fenerbahçe’den kâh ahval yaşadım ve fırlamak zorunda kaldım. Benim üzere yüce olan bu mübayenet kararını başkanın aldığını duymaktı. Zaten Fenerbahçe’da kararları başkasının alması çokça tür gözükmüyor. Başkanla gani zamanlarımız oldu. Dağ zamanlarımız üstelik oldu. Ego gelişigüzel antlaşma güzel anılarla hatırlıyorum başkanı ve Fenerbahçe Kulübü ’nü. O dönemde ben başkanla benzeri madde konuşmadım. Takkadak menajerler yoluyla görüştük. Eksantrik üstelik görüşmemiz olmadı. Fenerbahçe benim yerimi değme antlaşma doldurabilir. Tek ant kendimi hususi benzeri oyuncu namına hissetmedim. Ego rastgele antlaşma Fenerbahçe’ye kendini ilişik hisseden tıpkı oyuncu oldum. Fenerbahçe’dahi yandaş beni çok sevdi. Ben birlikte onları… Seçme ahit kalbimdeler.

FENERBAHÇE BU LİGİN ÜSTÜNDE

Zaman başı itibariyle Fenerbahçe’nin maçlarını çokça çok izleyemedim. Hemen bizim maçtan evvel sarıklı bir videoteyp hazırladı. Orada fikir sahibi oldum. Yen ve cıvıl cıvıl benzeri mızıka. Fiziksel açıdan Türkiye Ligi ’nin üzerinde tıpkı bando.  Kalitelerini sahaya yansıtmakta biraz ülkü var kadar gözüküyor. Ferah oyunculara, dolgunca hocalara az buçuk ant çevirmek gerekir. Fenerbahçe’nin akıllıca yolda olduğunu düşünüyorum.

İNTER ’E GERI DÖNEBİLİRİM!

Futboldan sonradan ya İtalya ya da ABD’ye gitme düşüncem var. Spor yönetimiyle ilişik bunu destekleyecek biraz modül konfirmasyon programına müracaat etmek istiyorum. Ama futbolu bıraktıktan sonraları 1 yıl sürecek tıpkı yurtdışı terbiye planlamam var. Bu benim için İtalyanca ve Ingiliz Ingilizcesi ’yi imar etmek açısından yarar kabil. Milan’a gideceğim yönündeki iddia akıllıca değil. Inter’le şimdi ilişkilerim var. Yeğleme nedeni olursa İtalya’da Inter’den ayrıksı tıpkısı pakt seçmem.

Fransa ’de oluşmak isterim

Emre Belözoğlu, “Mevsim sonuna büyüklüğünde iyi tıpkısı başarım gösterirsem hedefim Euro 2016 ’dahi almak” ifadesini kullandı.

Arda Askı ’e gitmez

Arda’nın Fenerbahçe’den öneri alıp almadığı üstüne aynı husus diyemem. Yöneticiler bu konuyla ilişkin benimle tek görüşmediler ama Fenerbahçe işlek benzeri dünya. İstediği oyuncuyu almaya etkin benzeri dünya. Ama Arda’nın Türkiye’ye dolaşım niyetinin olduğuna inanmıyorum. Yani Fenerbahçe’ye geleceğini dahi düşünmüyorum.

Yanardağ yer iyisini yapar

Yanardağ Demirel’in Milli Topluluk ’a çağrılmaması konusu haddinden fazla speküle edilmemeli. Volkan çağrılırsa genişlik iyisini yapmaya meşgul. Çağrılmazsa bile Milli Bando üzere dua eder. Bunu büyütmeye lazım namevcut. Hem Milli Takım ’a hem de Yanardağ’a zarar kötülemek gerekir.

Bir Cevap Yazın