ENTERESAN KONUŞMALAR

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Öğretmen adına tanıdık Ahmet Mahmut Adlı, dün şeb Habertürk TV ’dahi yayınlanan “Yeke Yek” programına mihman oldu.

Hem izleyicilerin hem dahi Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı ’nın sorularını yanıtlayan Cübbeli Ahmet Sarıklı, bire bir izleyicinin gönderdiği soruya verdiği cevapla, Fatih Altaylı ve Hedef Bardakçı ’yı hande krizine soktu.

HELAL OLAN TEMAS ŞEYE BİNERİM
İzleyicinin Cübbeli Ahmet Hoca ’nın ’tek vaktim yok ’ sözüne gönderme yaparak ’On Paralık vaktim yok diyor ama zamanında jetskiye binmeye vakti olmuştu ’ sorusunu Ahmet Öğretmen ’evet yönlendiren Fatih Altaylı, aldığı cevapla krize girdi.

Peyrev sorusuna ’Bayram tatili vardı 3 dönem. Alay tatil olmuyor mu? Tığ bayramda ders vermiyoruz. Biz helal olan gelişigüzel şeye bineriz. Bizim haramla zorumuz var ’ şeklinde cevap verince Altaylı ve Bardakçı kahkaha krizine girdi.

REKLAMA GİDELİM Bİ KENDİME GELEYİM
Fatih Altaylı, ’Hocam ben burda tıpkısı duruluk vereyim. Bu lafın üstüne söylenecek aynı husus bulunmayan. Sen helal olan her şeye binerim deyince ben burda benzeri duracağım. Bir kısa reklam arası verelim bi kendime geleyim ’ dedi.

Tutkun Olmak üzere haberin videosuna tıklayınız…

Bir Cevap Yazın