Erden ama gebe (!)

North Carolina Üniversitesi ’nden bilim insanları 15-28 gözyaşı arası 7 bin 870 ABD ’li karı üzerinde yaptıkları üreme sağlığı araştırması sırasında birlik 45 kadının seksüel ilişkiye girmeden ve gayda süt kuzusu tedavisi gıyaben yüklü kaldığını iddia ettiğini söyledi.

BEKARET YEMİNİ  EDENLERİN YÜZDELIK 31’İ AYLI

Bulgularını British Medical Journal dergisinde yayınlayan araştırmacılar “tensel veriş yaşanmadan gerçekleşen doğumların” kızoğlan Meryem zımnında Isevilik dininin ayrımsız parçası olduğunu ve günümüzde da pop kültürde üstelik sık sık gündeme geldiğini” söyledi. “Erden anneler” üzerine şümullü aynı inceleme fail araştırmacılar, cinsî ilişkiye girmeden iki canlı kaldığını sav eden kadınların %31 ’inin dini nedenlerle bekaret yemini etmiş kadınlar olduğunu ve çoğunun cinsellikten bahsetmeyen muhafazakar ailelerden geldiğini söyledi.

“AİLELER O BÜYÜKLÜĞÜNDE GÖZÜ BAĞLI KIM İNANIYOR”

Olgun insanları “bakire anneler”mağara anne babalarıyla yaptıkları görüşmelerde bu kişilerin bile kızlarının iddialarının imkansızlığını göremeyecek büyüklüğünde bilgisiz olduğunu ve genellikle “cinsî ilişkiye girmeden gebe kalmanın kabil olduğunu” düşündüğünü gözlemlediklerini söyledi.

Uzmanlar, bu araştırmanın insanların “İnançlar, dilekler ve zayıf hafızalar zımnında şüphesiz imkansız şeylere inanıp, deney ve incelemeleri yanlış yönlendirebileceğini” kemiksiz gösterdiğini ve malumat insanlarına “Kişisel ifadelere dayalı araştırmalarda ne derece titiz olmaları gerektiğini hatırlattığını” söyledi. 

ÖZGÜRLÜK INTERNET SİTESİ

Bir Cevap Yazın