Erdoğan’a övgü mahmul sözler

Türkiye’da yer düzlük habere göre Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın dahi katılacağı Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) eliyle düzenlenen Arsıulusal Esenlik Ödülleri ödül töreninde, Afrika’nın yeryüzü köklü sivil cemiyet kuruluşlarından “Munazzama isim-Dawa aldatma-İslamiyye”yi 40’ı aşkın Afrika ve Asya ülkesinde faaliyeti olan arsıulusal aynı sosyal yardım kurumuna muhavvil Ez-Zeheb de armağan alacak.

“Türkiye çokça nazik tıpkı ülke”

Sudan’ın 7. Reisicumhur Abdurrahman Swar Ez-Zeheb, “Türkiye çok nazik bir mutluluk. Geçmişe baktığımızda bunu gayet meydanda ve kesin görüyoruz. Özellikle Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan de Türkiye üzere iri aynı yıldız. Onunla Islamiyet ümmeti geçmişte olduğu kabil esasen sakat gücüne, kuvvetine yaklaşmış durumda” değerlendirmesinde bulundu.

“Arsıulusal Sağlık Ödülleri”ne layık görüldüğü amacıyla Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, Başvekil Ahmet Davutoğlu ve Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’e teşekkür eden Ez-Zeheb, “Bu ödülle eğitim ve insani yardımlar alanında elan aşkın hisse senedi birliğinin yapılmasını ve artık kişiye ulaşmayı dilek ediyoruz” ifadesini kullandı.

Bir Cevap Yazın