Erdoğan’dan

Milliyet’te düz kayran habere bakarak Reisicumhur Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

-Rusya sırdaş dedi. Sonradan karakutunun tahribattan yağlık içindeki bilgilerin okunanamadığı söylendi. Biz kendimizden eminiz. Bu tuhaf zorlama yaymaca şovları bundan medet umanları  edisyon durumda bırakmaktan bambaşka aynı özdek değildir.

-Rusya, belki karakutuyu deşifre edemedi amma bu fenomen ülkemizdeki zorlu çok olayı deklare etti. Balkan Sağlıklı sırasında, Edirne’ye Enver gireceğine Bulgar girsin zihniyetinin temsilcileri bugün hangi diyor biliyor musunuz: Erdoğan sağlıklı çıkacağına Putin düz çıksın düşüncesiyle ortaya döküldüler.

EREN YIĞITLIK TEPKİSİ

-Kişi ülkesinin karşısında İran varsa İran, Rusya varsa Rusya’nın yanında olan bu isme esas uymazlık partisi umumi başkanı dahi sahip çıkıyor. Milletvekilimi yedirmem diyor. Yedirmem dediği mebus evvel, “İran ile Türkiye karşı karşıya gelirse İran’ın safında düzlük alırım” diyen tıpkı erzel. Aynı emanet Seyahat olaylarında arz ilkin yer alıyordu. Bugün bile özlük ülkesinin teröristlere sarin gazı sattığı iftirasını dile getirerek ihanetini katmerleyen tıpkı yabansı koca. Bu nahoş adamı saylav fail, demin de arkasında duran bir umumi başbuğ, bana göre tıpkı yolun yolcusudur.

KILIÇDAROĞLU’NA KABA SÖZLER: “HESABINI SORACAĞIZ”

-Anne muhalefet partisinin bir vekili İran varsa İran’a Rusya varsa Rusya’ya destek veriyor. Bu emanet Yolculuk olaylarından olayların başındaydı. Gırtlağına kadar ihanete batmış bu ibret adamı mebus yapan ve onun arkasında duran genel başkan da onun yolundadır.

-Bu millet onlara bu iftiralarını yedirir. 2002’den beri sonsuz kaybeden bir nüfus herhangi bir seçimden önce muvaffakiyetsiz olursam burada oturmam diyor.  Bilahare pişkince oturuyor.

-Bu şahsiyet esnaflara derdini yazsın diyerek mektup istemiş. Kul milletimden bu şahsa betik yazmasını istiyorum. Bu zata şurası yazmanızı istiyorum: Kaset kumpasıyla partisinin başına geldiğinin yüzüne vurulmasını istiyorum.

-Koşut Yapı’nın kuklası haline gelmeyi lacerem içine sindirdiğini sormanızı istiyorum.

-Bu zatın ağzını rastgele açtığında hesap uzmanıyım diyor amma henüz zat partisinin hesabını tutamıyor.

-Türkiye  hakeza tıpkısı yöntem tarzını ve böyle tıpkı muhalefet liderini türe etmiyor. Bu şahsın yaptığı terbiyesizliği birlikte umursamıyorum.

-Geçkin yaptığı kadro toplantısında söylediği şeyler yenilir yutulur cinsten siz Cumhurbaşkanına akım edemezsiniz.

KENDİ GEMİLERİNİN ALTINI OYANLARDAN HESABINI SORACAĞIZ

-Buyruk haklarımızla ilgilendiren bir olayda Rusya’nın karşısında vadi aldılar.

-Türkiye Cumhuriyet’i bildirme kritik süreçten geçe zat gemilerinin altını oyanların hesabını soracağız. 

Bir Cevap Yazın