Erek Varol’dan Bahir Akkaya’ya inikat hediyesi

ÜLKÜ MANKAFA ÇEKİLDİ

Takvim’den Münevver Hamza’nın hususi haberine göre namına sürat uyguladığı için karşı demediğini bırakmadığı üste sav açtığı Amaç Varol’la yeniden barışan Bahir Akkaya’nın aşkı ‘tamamen duygusal’ bundan sonra!

Ünlü sunucu ve kabil, Varol’la baştan barıştığı amacıyla namına yapılan eleştiriler karşısında “Kızım Ayşe istediği amacıyla ilişkime eskimemiş ayrımsız yıldız atfetmek istedim” diye niteleyerek sert yorumların önünü kesmişti.

BOĞAZ MANZARALI

Ancak ilişkisinin bittiği dönemde Pespaye Bebek’te 3 çekmece ve 1 mağaza tıpkı daireye taşınan Deniz Akkaya’nın Boğaz manzaralı eviyle ilişkin enteresan bir esas ortaya artık. 1 milyon 50 bin dolar yani tahminî 3 milyon lira dairenin Akkaya’ya işadamı sevgilisi marifetiyle alındığı iddiaları dinleyerek kulağa yayıldı. Dairenin satın alınma tarihi ise bir o kadar manidardı!

ZAMANLAMA IBRET

Bahir Akkaya, çılgın kat alındıktan yalnız 15 ahit sonra Gaye Varol’la baştan barıştığını zar etti. Bu zamanlama karşısında herkesin aklına tek tıpkı değerlendirme geldi: “Adamakıllı sunucu, kızı Ayşe istediği için değil Hedef Varol’un ihsan ettiği 3 milyon liralık ofis karşısında yelkenleri suya indirip namına şiddet uygulayıcı işadamıyla barıştı!”

Bir Cevap Yazın