ERKEKSEN GEL KONUŞALIM

ATV’de Müge Anlı ile Şekerli Kaba programını arayarak etken yayında tehditler savuran kocaya Müge Anlı nâr saçtı:

“Sen kim oluyosun bile buraya böyle tıpkısı telefon açabiliyorsun diyen Müge Anlı, tehditçi kocaya çok anif sözler sarfetti!

“9 çocuğu sürünürken sen bırakıp gittin. Lacerem bir adamsın sen?” diyen Anlı sözlerine şöyle bitmeme etti: “deminden herşey güllük gülistanlık, onun amacıyla mi senin bu telaşın. Sen ki oluyorsun da telefon açıp tehdit ediyorsun. Aç bıçkın. Alırım seni ayağımın altına gerizekalı, demincek aldırıyorum seni emniyete ayrımsız gel bakalım sen beni kuşkusuz zılgıt edersin. Senin erkeliğini orda ayrımsız görelim. Öyle gözdağı telefonu fora etmek namevcut, Erkeksen geleceksin erkek üzere konuşacaksın. Seni parçalarım beni sinirlendirme. Şayet sıkıyorsa beni gözdağı etsene, beli bükük kadından ne istiyorsun, Beni yıldırma etse neyse, bu kadar sinirlenmeyeceğim, güçsüz Mukaddesi tehdit ediyor.”

Mukaddes kimdi?
9 çocuğu ile sokakta mütezayit Gaziantep’ten bedenî engelli Lahut Karı kocasının bulunması üzere Müge Anlı’nın programına ek Anlı ise Mukkades Bayan amacıyla bire bir kampanya düzenlemişti. Kampanya sonucunda Şerif Hatun’ın 9 çocuğu ile yaşayabileceği ayrımsız ocak münfail, Gaziantep Belediyesi ve Valiliğinin yardımı ile ocak dayanıp döşenmişti.

Antrparantez Mukkades Hanım’ın kocası gitmekle kalmamış, borçlarını de karısının üzerine yıkmıştı. Aha bu borçlara Müge Anlı’nın programı sebebiyle ödenmişti. Şerif Hanım’ın, kocasının onun üstüne alıp işlettiği tır’üstelik düyun ve hacizden kontekst Mübarek Hanım’ın başına bela olmuştu. Bu tırın borcuda ödenerek ailesini geçindirmesi üzere Şerif Bayan’a teyit edilmişti.

Bütün borçların temizlenip ailesinin tıpkı eve kavuştuğunu öğrenen kocanın geçmiş işi bu sabahleyin ortaya çıkıp Müge Anlı’nın izlence telefonunu arayarak yıldırma girmek oldu. Gözdağı telefonunun gelmesi üzerine Müge Anlı çileden imdi ve açtı ağzını yumdu gözünü. Sonunda Müge Anlı kimseye başmak bırakmayacığını yardım ettiği insanlara sonuna büyüklüğünde erbap çıkacağını üstelik göstermiş oldu…

Tehditçi âdem gözaltına alındı
Henüz sonradan Müge Anlı, Kutsi Hatun’ı zılgıt eden ve tırı hoşgörüsüz isteyen tehditçi kocanın Gaziantep Inanma Müdürlüğü tarafından ayn altına alındığı haberini verdi…

Ensonhaber

Bir Cevap Yazın