Erman Toroğlu ekranlara dönüyor amma…

Erman Toroğlu, ezeli rakibi ve ebedi dostu Dr. Ahmet Çakar ile ilk kez Türkiye-Romanya milli maçı sonrasında ekranlara çıkıp program yapacak.

14 Eş 2010 ’daki naklen yayın ihalesinden bilahare ‘işaret değerini siper ’ kaygısıyla Yığın TV ile ilişkisini kesilen Erman Toroğlu, 11 Ağustos ’taki Romanya milli maçıyla alay malay bakir kanalı Kanaltürk ’te ekranlara kavrayışsız dönmeye hazırlanıyor.

Aksata günleri Ahmet Şimşekli Fener, Sinan Açık Deniz ve Serhat Ulueren ile gelişigüzel “Telegol” yapacak olan Toroğlu, pazartesileri bile Kurtulma Kocabaşı ’ın moderatörlüğünde gine Ahmet Çakar ’la “Serencam Kermen”ye çıkma..

Kanaltürk Spor Müdürü Serhat Ulueren, Erman Öğretmen ’nın kendilerini seçmesinin mal ile ilgisi olmadığını belirtirken, “Hoca gerçekte 1 sene henüz dinlenmek istiyordu.. Ama kendisini kandırma ettik.. Aldığı para dahi Digitürk ’te aldığının yarısından birlikte daha bir iki” dedi..

Toroğlu, yıpranmamış sezonda şüphesiz ayrımsız profil çizeceğini Ulueren ’e şöyle anlatmış: “Hırslıyım.. Öç alacağım insanlar var.. Kütle TV ’deyken yük fayrap etmek için kendimi frenliyordum.. Burada fren yok.. Ağzıma geleni söyleyeceğim.. Bazıları kaçacak cezaevi arayacak..”

 

Yurt

Bir Cevap Yazın