Erol Köse ile nişanlısından özel izahat

Erol Köse, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. Özel açıklamalarda bulunurken yeniden begayet dilini konuşturdu…

Erol Köse ile evlenmeye korkmuyor musunuz?

FULDEN ÇETİNDOĞAN: Bana bakarak o takkadak Erol ve benim dünyamda kırılgan afacan tıpkısı çocuk. Bu yüzden korkacağım bir husus yok. Hassaten onu tanıdıktan sonra önyargılarımdan kıran kendimden utandım.

Nasıl tanıştınız?
EROL KÖSE: 2 yıl geçmiş ortak tıpkısı arkadaşımızla otururlarken karşılaştık. Bu gözler haddinden fazla güzeller gördü Hakancığım. Güzellikten etkilenecek biri değilim amma Fulden ’e bakakaldım. Dünyaevi gibi tıpkı hayalim olmamasına rağmen ortak arkadaşımızdan bizi bire bir elan karşılaştırmasını istedim. Ve böylelikle ayrımsız araya gelip kardeşçe ettik. Moda deyimiyle bile birbirimizden ruh aldık. Telefonunu istedim.

Aranızda 20 gözyaşı fark var. Bu, ilişkiye lacerem yansıyor?
F.Ç: Aşağılık yaş farkı olması makro değil. Olur kimlikte ayırt var amma ego Erol ’dan 20 gözyaşı elan nazik gibiyim.
E.K: Ego bile akranı kabil durmuyor muyum? Yaşıtlarım bana baba yarısı, ata kabilinden geliyor.

Aileniz duyduğunda ne hissettiniz?
F.Ç: Ailem Maraşlı. İki abim var. Başlarda onlara söylemeye haddinden fazla korktum. Amma annem şüphelenmeye başlamış bile… Eve gelen çiçekler, erkek arkadaşımın doktor olduğunu söylemem ve adının Erol olduğunu belirtmem beni ele vermiş. Tatlılıkla karşıladı.
E.K: Fulden ’mağara annesiyle tanıştıktan nakıs saat sonra birlikte dedikodunun dibine vurduk. Peşi Sıra iki tuvalet koridor geldi. Onlarla de ongun anlaştık. Babası da “Benim kızım kılı kırk kazanım ki agâh kaç testten geçti” dedi. Beni bağırlarına bastılar. Evlenmeden iç güveysi oldum.

Nasıl teehhül teklifi ettiniz?
E.K:
Tatile çıktık. O sırada Fulden ’mağara arkadaşları bile yanımızdaydı ve arkadaşı aşk acısı çekiyordu. Izdivaç önermek üzere tafsilatlı müddet kıvrandım. Sonraları havuz başında yere çöküp öneri ettim. O üstelik kabul etti.

HAKAN GENCE’NİN HÜRRİYET’TE YAYINLANAN RÖPORTAJININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ…

Bir Cevap Yazın