Eş tebdil partisi biberli bitti!…

Eski eşine 8 yıldır fuhuş yaptıran koca tutuklandı

Milliyet’te yer alan habere bakarak olay, Seyhan ilçesine vabeste Reşatbey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Adana Inanma Müdürlüğü Asayiş Bölüm Müdürlüğü’ne sadık Ahlak Kürsü Amirliği 25 yıl geçmiş evlenen ve 3 bala sahibi olan D.G. (45) ile M.T.’nin (45) içtimai paylaşım sitesi Facebooktan “swinger” diyerek aşina herif değiştirilerek fuhuş ika sitesine unsur olduğunu ve buradan tanıştığı çiftlerle fuhuş yaptığı ihbarını aldı. Polis Güçleri, bu ihbar üstüne savcılıktan alınan izinle çifti facebook üzerinden takibe başladı. Yapılan takip sonucunda çiftin 10 sene önceki boşandığını fakat gelişigüzel yaşamaya devam ettiğini, swinger sitesinden tanıştıkları çiftlerle hem özlük evlerinde hem dahi tanıştıkları şahısların evlerinde gelişigüzel olduklarını belirledi.

Polis antrparantez zanlıların elden Adana’da değil Türkiye genelinde tanıştığı çiftlerle alay malay olduğu, antrparantez kocanın eşini siteden tanıştığı biricik erkeklerle bile servet karşılığı birlikte olmasını sağladığını belirledi. Polis Güçleri, yaptığı bu tespitler sonrasında genel ağ üzerinden çift ile irtibata geçerek fuhuş gayeli ahbaplık etmek istediğini belirtti. Bunun üstüne koşa bu teklifi kabul yazar adam başı 500 teklik para alacağını söyledi. Polis Güçleri, bu konvansiyon sonrası henüz başlangıçta seri numarası alınmış paralarla alay malay adrese her an evde karı ve erkeğe iki kişi karşılığında bin liralık servet verdi. Polis Güçleri parayı verdikten sonradan kimliğini gösterip şahısları emniyete götürdü.

Kadının, ifadesinde, 7-8 yıl önceki eşinin toplumsal paylaşım sitesi facebooktan kayırıcı değiştirerek cinsî ilişkiye giren kişileri bulduğunu henüz sonradan ise bu şahıslarla alay malay olmaya başladıklarını, bu zamana kadar 40-50 çift ile alay malay olduğunu, bunu fantezi gayeli yaptığını, daha sonradan maddesel durumları bozulunca eşinin kendisini tekrar internet üzerinden erkeklere dünyalık karşılığı pazarladığını söylediği öğrenildi. 

Kuşkulu âdem M.T. dahi çiftlerle fantazya gayeli alay malay olduklarını dünyalık almadıklarını fakat eşinin biricik erkeklerle gelişigüzel olunca dünyalık aldığını söylediği, naçar kalınca bunu yaptığını belirttiği öğrenildi. Avrat, ifadesinin peşi sıra azade bırakılırken, kayırıcı mahkemede tutuklandı.

Bir Cevap Yazın