Esenlik yüzün renginde belirsiz

Sabah’ta meydan kayran habere bakarak İngiltere’da Healthista isimli dergi, yüzdelik oluşan iz, toprak yahut noktaların herif sağlığıyla ait tembihler anlamına geldiğini gösteren tıpkı makale yayımladı. Dergiye konuşan Dr. Deyo Famuboni, yüzün renginin alkole yahut ilaçlara kapalı olabileceğini, siyah noktaların ise iç organların düzgün çalışmadığını gösterdiğini söyledi.

ALKOL = KIZARMA VE GÖZALTI TORBASI

Kadınların kullandığı veladet taharri haplarının cildin pigment dengesini bozan melazma isimli bire bir deri hastalığına sebep olduğunu belirten Famuboni, melazmanın yanında koku dolaşımına ilişkin güçlü haddinden fazla deri hastalığının hamilelik ve sonrasındaki 1 yılda kendini gösterebileceğini anlattı.

Aşırı etanol tüketiminin yüzdelik kızarma ve denetim torbası şeklinde ortaya çıktığı belirtilirken, güneşlenmenin lekelenme ve büzüşük adına yüzde belirdiği tabir ediliyor. Kullandığınız ilaçlar ise gine kızarıklık ve kurdeşen olarak kendini anlaşılan edebilir.

Hava kirliliği çevresel faktörler bile kırışıklık ve pigment değişikliğine bozukluk oluyor.

Gâh gıdalara alın tepki gösteren ciltse kendini siper altına kabul etmek amacıyla iltihaplanıp yanıkla aynı belirtileri doğurabiliyor.

Bir Cevap Yazın