Eşi ve sevgilisi Müge Anlı’da zayi İlker’i arıyor!

Atv’bile Müge Anlı’nın sunduğu programa katılan iki avrat, Çelikkol’un bulunmasını isterken; olayla ilişik başlatılan sormaca kapsamında, kaybolmadan önce alkol aldığı barın sahibinin bile aralarında bulunduğu 3 can çatışık ifadeler verince tutuklandı.

Çanakkale’da işlek ve bir firmada taşıtçı kendisine müteharrik İlker Çelikkol, sabık 14 Mart’ta benzeri bara gidip etil alkol almaya başladı. Gecenin ilerleyen saatlerinde bardan serbest ayrılan Çelikkol’dan bire bir daha olgun alınamadı. Çelikkol’un eşi Müjde Çelikkol, kocasının eve gelmemesi üstüne durumdan şüphelenip zayi başvurusunda bulundu. Polis ekipleri kentteki mobese görüntülerini adese altına aldı, ancak Çekilkol aramalara karşın bulunamadı.

SEVGİLİSİ VE EŞİ GÖSTERGEÇ PROGRAMINA KATILDI

İlken Çelikkol’un eşi Muştu Çelikkol ve Çelikkol’la tıpkı süredir ilişki yaşadığını anlatım fail Zeliha Delice, Müge Anlı’nın sunduğu televizyon programına katılıp, İlker Çelikkol’un bulunmasını istedi. İlker Çelikkol’la ilişkisini bağlamak istediğini ancak kendisinin buna cevaz vermediğini dile getiren Zeliha Delice, evli olduğunu, eşinin cezaevinde bulunduğunu ve metrukiyet aşamasında olduklarını kaydetti. Çelikkol’un kaybolmasıyla ilişik zehap altında kaldığını birlikte sözlerine ekleyen Delimsirek, İlker Çelikkol’un kaybolmadan geçmiş gittiği barın sahibi ile alkol aldığını akıbet yerine oradan kendisini aradığını ve tıpkısı henüz malumat alamadığını öne sürdü.

SORUŞTURMA KAPSAMINDA 3 BIREY TUTUKLANDI

Polis Güçleri, İlker Çelikkol’un kaybolmadan ilk gittiği barın sahibi O.Ç. (36), kardeşi Ö.Ç. (34) ve müşterilerden S.S.’nin (35) birlikte aralarında bulunduğu beş kişiyi gözaltına aldı. Ilkokul dirilik poliste çelişkili ifadeler verince zaman adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan 5 kişiden O.Ç., kardeşi Ö.Ç. ve müşterilerden S.S. tutuklanırken özge 2 can azade bırakıldı. Polis, daha geçmiş üstelik mütenevvi suçlardan kaydı bulunan İlker Çelikkol’un bulunması için çalışmaların sürdüğünü kaydetti.

Müge Anlı’nın programından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın