Esin Övet Serenay Sarıkaya’nın bakir aşkını yazdı!..

TOLGAHAN Sayışman “İlişkimize küşayiş verdik” dedi, Serenay Sarıkaya ise “Çoktan bitti”. Kısaca tıpkısı aydır basını, gazete manşetlerini süslüyorlar. Bu ilişkinin bitip bitmediğini konuşup duruyoruz. Meğer ki veriş adi Serenay’ın dediği gibi çoktan tamam ve Serenay kalbini bambaşka birine kaptırmış bile.

Sarıkaya, Sütiş Muhallebicisi’nin oğlu Emre Kocadağ ile alay malay. Geçen şeb Akaretler’deki Kaf:f’da gördüm. Serenay Sarıkaya’üstelik bir baylanlık, aynı naz maşallah!

Etrafa gülücükler dağıtıyordu. Son günlerde sağlam flaş olan Hisar’daki Lokma’nın de sahibi olan Emre Kocadağ, anlaşılan ki Serenay Sarıkaya’ya takatli halk ozanı. Etraflarını görmüyorlar.

Emre Kocadağ’ın kardeşi Esat Kocadağ ile de Öykü Çelik birlikte. Yani iki ahi, magazin dünyasının iki akçakesme kızını kapmış durumdalar.

Ben seni anlamadım Eyşan

EYŞAN Özhım, “Çok kilogram aldı, tanınmayacak arkaç geldi” tarzındaki haberleri protesto etmek amacıyla çirkinleşmiş. Bilahare dahi, Cihangir sokaklarında yordam vermiş. Kendi tabiriyle şekilciliği ihtarname etmiş. Benim anlamadığım tıpkısı molekül var. Eyşan şekilciliği protesto ediyor ama o giydiği kılıkta aynı sürü eş var sokakta. Onlara şaibe etmiş olmuyor mu? Sanırım Eyşan evde oturup aşındırmak siparişi vermekten sıkılmış. “Kendimden söz ettireyim. Matbuat birlikte gelsin çeksin. Bire Bir de iyicene konuşayım. Kendimce numara geçeyim sonuç günlerde yapılan haberlerle” demiş ama sanki kabak.

Ilham Övet

 

Bir Cevap Yazın